Alya Marin'de hemen teslim avantajı!

Alya Marin'de hemen teslim avantajı!

Akkuş Gayrimenkul ile Lübnan’lı El Khatib Group ortaklığının temsilcisi BOSS4 Gayrimenkul’ün Beylikdüzü’nün nadide bölgesi Kavaklı’da hayata geçirdiği Alya Marin’de hemen teslim avantajı sunuluyor...


Özellikle yabancı yatırımcıların gözdesi olan Beylikdüzü bölgesinde satışlar da sektörün önünden gidiyor. BOSS4 Gayrimenkul tarafından Beylikdüzü’nün en nadide bölgesi, Kavaklı’da hayata geçirilen Alya Marin, yatay mimari konsepti, yeşillikler içindeki bahçeleri ve deniz manzarası ile başta yabancı yatırımcılar olmak üzere yerli yatırımcılar tarafından da büyük talep gördü.Tasarımı ve donanımından aldığı güçle pandemi döneminde oluşan izole yaşam trendini yeniden tanımlayan Alya Marin'de teslimler, mart ayı itibariyle başladı. 

Alya Marin
 
BOSS4 Gayrimenkul imzasıyla Beylikdüzü’nde inşa ettikleri Alya Marin projesinde uyguladıkları en yeni teknolojiler sayesinde en küçük metrekareye sahip dairelerde bile geniş ve ferah mekânlar yarattıklarını, ısı ve ses izolasyonuyla da huzuru izole yaşamla birleştirdiklerini dile getiren BOSS4 Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, konuya ilişkin şöyle konuştu:

Bölgede örnekle gösterilen proje

“BOSS4 Gayrimenkul olarak fark yaratan projelerimizle özellikle Beylikdüzü’nün gelişimine yön vermeyi sürdürüyoruz. Bu projelerimizden biri olan Alya Marin’in teknik ve estetik özellikleriyle konutta oluşan izole yaşam trendine yeni bir boyut getirdik. Az katlı, bahçeli yapısıyla mahalle konseptine sahip olan projemizde uyguladığımız en yeni teknikler sayesinde bölgeye örnek gösterilen bir proje kazandırdık. İnşaat çalışmaları sürecinde yatırımcılar tarafından ciddi bir taleple karşı karşıya kalan projemizde, yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihte teslimlere başlıyoruz. 
 
 Alya Marin
 

Hemen tapu- hemen teslim avantajı

 

Pandemiye rağmen inşaat çalışmalarında hız kesmeyerek ilerlediklerine değinen Akkuş, “9 blokta, 2+1’den 6+2’ye uzanan farklı büyüklükte 64 konut ve 10 dükkândan oluşan projemiz; sahip olduğu alışveriş sokağı, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, doğal peyzaj düzenlemesi ile yatırımcılarımızın radarına girmeyi başardı. Teslimatlara başladığımız projemizin yüzde 90’ının satışını tamamladık. Projemizde yatırımcılarımızı hemen tapu- hemen teslim avantajıyla buluşturuyoruz” dedi.

Alya Marin
 
9 blokta farklı daire seçenekleri

 

İstanbul’un göbeğinde izole bir yaşam sunan Alya Marin projesi modern mimari çizgileri, açık kapalı sosyal alanları, çocuk oyun parkları, yapıların arasında bulunan doğal topoğrafya ile uyumlu peyzaj düzenlemesi ile ferah ve nezih bir yaşam imkânı vadediyor. Birinci sınıf malzemeyle hayata geçirilen proje, kesintisiz güvenlik ve servis hizmetiyle de huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Farklı büyüklükte 9 bloktan meydana gelen projenin her bloğunda farklı planlara sahip konut seçenekleri sunuluyor. 119 ile 303 metrekare arasında değişen, 2 oda 1 salondan 6 oda 2 salon büyüklüğe kadar uzanan toplam 64 daire ve 10 dükkândan meydana gelen proje, sahip olduğu ısı ve ses izolasyonuyla, izole yaşamı huzurla birleştiriyor. Mutfak, oturma odası, salon ve diğer odalarının dizaynında uygulanan farklı bir teknik sayesinde en küçük metrekareye sahip dairelerde bile geniş ve ferah mekânlar sunuluyor.

Alya Marin

Özlenen mahalle konsepti

 

Alya Marin projesi, dairelerinin yanı sıra sahip olduğu dükkânlarıyla beraber de özlenen mahalle konseptini tamamlıyor. Projede dükkânların bulunduğu bölüm, alışveriş sokağı şeklinde tanımlanıyor. Projenin konseptini yansıtan standart tabela uygulamasının yapıldığı bu kısım, Nişantaşı alışveriş sokağını andıran bir atmosfer de sunuyor. Dükkanların metrekare aralıkları, 82 ile 125 metrekare arasında farklılık gösteriyor.
 

100 adımda marina

 

Beylikdüzü’nün en nadide bölgeleri arasında yer alan Kavaklı’da alışılmışın dışında doğayla iç içe bir yaşam sunan Alya Marin, sahile yürüme mesafesinde bulunuyor. Civarda bulunan eğitim kurumları, hastaneler ve alışveriş merkezlerine komşu olan proje, 600 yat bağlama kapasiteli West İstanbul Marina’ya sadece 100 adım uzaklıkta bulunuyor.

 Telefon: 444 25 92          

 Web: www.alyamarin.com
 

Alya Mercan'da yüzde 0,97 faiz fırsatı!