Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Osman Keçici, Oya Keçici ve Zekiye Şen ortaklığında kuruldu.


Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi bugün Üsküdar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Osman Keçici, Oya Keçici ve Zekiye Şen ortaklığında kuruldu.


Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi konusu:

A - Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar,soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa,arazi gibi gayrimenkullerialmak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe,tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti,kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Alze Oy Gayrimenkul Yatırım İnşaat Anonim Şirketi adres: Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Hakimiyeti Milliye Cad.58/91 Üsküdar