Anadolu Yakası 3+1 satılık daireler 2013!

Anadolu Yakası 3+1 satılık daireler 2013! Anadolu Yakası 3+1 satılık daireler 2013!

Geniş ve ferah bir yaşam alanı tercih edenler için Anadolu Yakası 3+1 satılık daireleri araştırdık. Haberimizde her gelir grubuna hitap eden daire seçenekleri var. İşte 173 bin TL’den başlayan fiyatlarla Anadolu Yakası 3+1 satılık daireler…Son yıllarda her ne kadar stüdyo ve 1+1 dairelere talep artsa da büyük metrekareli 3+1 daireler de popülaritesini her zaman sürdürüyor. Genellikle kalabalık ailelere yönelik geliştiren 3+1 daireler geniş ve ferah bir yaşam alanı sunuyor. Bu haberimizde de emlakkulisi.com takipçileri için Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen 3+1 daire fiyatlarını araştırdık. Haberimizde her bütçeye uygun daire alternatifi var.  173 bin TL’ye de 3+1 var 1 milyonun üzerinde bir rakama da…Karar sizin.. İşte Anadolu Yakası 3+1 satılık daireler…


 


Pendik Essen Park’ta 173 bin TL

Hak Yapı güvencesiyle Pendik’te inşa edilen Essen Park Evleri, toplam 119 daireden oluşuyor. Pendik Essen Park Evleri’nde 72-96 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 daireler 173 bin TL ile 247 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 8 indirimin yapıldığı Hak Yapı Essen Park Evleri’nde banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Essen Park Evleri’nde konut teslimlerinin Mart 2014’te yapılması planlanıyor.


Essen Park hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


 


Maltepe Marmaroom’da 399 bin TL

Marmaroom projesi Evko-Meot İnşaat ortaklığında Maltepe’de hayata geçiriliyor. 13 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Maltepe Marmaroom projesinde toplam 260 daire yer alıyor. 3+1 dairelerin 399 bin TL’den satışa sunulduğu Marmaroom Maltepe projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde de alternatif ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede konut teslimlerinin 2014 yılında yapılması planlanıyor. 


Marmaroom hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Çekmeköy Çizmeci Konsept’te hemen teslim 130 metrekare 3+1 daire 290 bin TL

Çizmeci Konsept Çekmeköy Taşdelen’de Çizmeci Group güvencesiyle hayata geçiriliyor. Toplam 182 daireden oluşan Çekmeköy Çizmeci Konsept projesinde 130 metrekare 3+1 daireler 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Taşdelen Çizmeci Konsept projesinde yüzde 40 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor ya da konut bedelinin tamamı nakit ödeniyor.

 

Çizmeci Konsept hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız
Kurtköy Greenlife Residence’ta 369 bin TL

Greenlife Residence, Kar Yapı ve Kulhan İnşaat ortaklığında Kurtköy Pendik’te hayata geçiriliyor. 5 bin 348 metrekare alan üzerinde toplam 129 daireden oluşan Pendik Greenlife Residence projesinde 3+1 daireler 369 bin TL’den satışa sunuluyor. 2014 yılı içerisinde konut teslimlerinin yapılması planlanan Kurtköy Greenlife Residence projesinde 18 aya kadar taksit yapılabiliyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise fitness merkezi, yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, kış bahçesi, sauna, anfi, çocuk parkı ve kapalı otopark bulunuyor. 


Greenlife Residence hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayınız
Ataşehir Şehir Işıkları’nda hemen teslim 3+1 çatı dubleksi 395 bin TL

Şehir Işıkları projesi Ataşehir’de TG Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 10 katlı 3 blokta toplam 111 daireden oluşan Ataşehir Şehir Işıkları projesinde 3+1 çatı dubleksleri 395 bin TL’den satışa sunuluyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Ataşehir Şehir Işıkları projesinde banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. TG Yapı Şehir Işıkları projesinin sosyal olanakları arasında ise sinema salonu, fitness salonu, yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve oyun olanları bulunuyor. 


Şehir Işıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Kurtköy Helenium Garden’da 48 ay vade farksız taksitle 392 bin TL

Başarır İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Helenium Garden projesi 40 bin metrekare alan üzerinde toplam 4 bloktan oluşuyor. Haziran 2015’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Kurtköy Helenium Garden projesinde 3+1 daireler 392 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Başarır İnşaat Helenium Garden projesinde 48 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. 


Helenium Garden hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Tuzla Casa Mia’da hemen teslim 3+1 daire 378 bin TL

Faber İnşaat tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Casa Mia Tuzla projesi 6 bin 658 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 61 daireden oluşan Tuzla Casa Mia projesinde 150 metrekare 3+1 dubleks daireler 378 bin TL ile 405 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Faber İnşaat Casa Mia Tuzla’da banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Projede yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedelinin yüzde 75’i ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Ya da konut bedelinin tamamı peşin ödeniyor. 


Casa Mia Tuzla hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Kartal Mesa’da 168 metrekare 3+1 daire 649 bin TL

Mesa Kartall, Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından Kartal’da hayata geçiriliyor. 32 katlı tek bloktan oluşan projede 168 metrekare 3+1 daireler 649 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Nisan 2014’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Kartal Mesa projesinde yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut bedelinin kalan yüzde 50’si ise teslim tarihi itibariyle firma bünyesinde 6 ay taksitlendiriliyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, spor alanları, hobi odası, dinlenme alanları ve kapalı otopark bulunuyor. 


Mesa Kartall hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Çekmeköy Glow 3’te hemen teslim 529 bin TL

Mom Yapı tarafından Çekmeköy’de inşa edilen Glow 3 projesi, toplam 239 daireden oluşuyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Çekmeköy Glow 3’te 3+1 daireler 529 bin TL’den satışa sunuluyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Çekmeköy Glow 3 projesinin sosyal olanakları arasında ise dinlenme alanları, sauna, yüzme havuzu, fitness center, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunuyor. 


Glow 3 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Sancaktepe Sence Konutları’nda metrekaresi bin 800 TL

Sancaktepe’de Adil Grup güvencesiyle hayata geçirilen Sence Konutları, 3 katlı toplam 8 bloktan oluşuyor. 18 ay sonra konut teslimlerinin yapılması planlanan Sancaktepe Sence Konutları projesinde 3+1 daireler metrekaresi bin 800 TL’den satışa sunuluyor. Toplam 96 daireden oluşan Sence Konutları Sancaktepe projesinde banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor. Yüzde 25 peşinat veriliyor kalan tutar ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. 


Sence Konutları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Pendik Royal’de 295 bin TL

Özka Ortaklar İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Pendik Royal projesi toplam 100 daireden oluşuyor. Projede 40 adet 3+1 daire bulunuyor. Özka Pendik Royal projesinde 3+1 daireler 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2014 yılı içerisinde konut teslimlerinin yapılması planlanan Pendik Royal projesinde yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor kalan tutar da banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Pendik Royal projesinde firma bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. 


Pendik Royal hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Kurtköy Optimum Park’ta 24 ay vade farksız taksitle 210 bin TL

Optimum Yatırım güvencesiyle Kurtköy’de hayata geçirilen Optimum Park projesi, toplam 45 adet daireden oluşuyor. Projede 3+1 daireler 210 bin TL ile 250 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabilen Optimum Park Kurtköy projesinde kalan konut bedeli ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor kalan tutar firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Optimum Park Konutları’nda daire teslimlerinin 2014 yılının sonlarına doğru yapılması planlanıyor. 


Optimum Park hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayınız
Fikirtepe Evim Kadıköy’de 884 bin TL

Fikirtepe’de Anka Yapı tarafından hayata geçirilen Evim Kadıköy projesi 3 blokta toplam 2 bin 500 konuttan oluşuyor. Anka Yapı Evim Kadıköy projesinde 3+1 daireler 884 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Fikirtepe Evim Kadıköy’de kalan konut bedeli ise firma bünyesinde taksitlendiriliyor. 2015 yılında konut teslimlerinin yapılması planlanan Evim Kadıköy Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesi olarak geliştiriliyor. 


Evim Kadıköy hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Kurtköy Viaport Houses and Suites’te şimdi taşın 1 yıl sonra ödemeye başla

Bayraktar Grup güvencesiyle Kurtköy’de inşa edilen Viaport Houses and Suites projesi, 10 katlı 4 bloktan oluşuyor. Toplam 671 daireden oluşan Kurtköy Viaport Houses and Suites projesinde 3+1 daireler 643 bin 400 TL’den satışa sunuluyor. Bu Eylül ayının sonlarına doğru konut teslimlerinin yapılması planlanan projede yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği Bayraktar Viaport Houses and Suites projesinde taksit ödemeleri de 1 yıl sonra başlıyor. 


Viaport Houses and Suites hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız
Brandium Ataşehir’de 30 ay vade farksız taksitle 1 milyon 158 bin TL

Emay İnşaat ve Erko Şirketler Grubu ortaklığında Ataşehir’de inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde konut teslimlerinin 2013 yılının sonunda yapılması planlanıyor. 120 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ataşehir Brandium projesinde toplam bin 550 daire yer alıyor. Brandium Ataşehir’de 3+1 daireler 1 milyon 158 bin TL’den satışa sunuluyor. 2 farklı ödeme seçeneğinin bulunduğu Emay İnşaat Brandium Ataşehir projesinde ilk seçeneğe göre yüzde 50 peşinat veriliyor kalan tutar ise firma bünyesinde 30 ay vade farksız taksitlendiriliyor. İkinci seçeneğe göre ise yüzde 25 peşinat veriliyor kalan tutar banka kredisi ile taksitlendiriliyor. 


Brandium Ataşehir hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com