Ispartakule 1+1 satılık daireler 2013!

Ispartakule 1+1 satılık daireler 2013! Ispartakule 1+1 satılık daireler 2013!

Yeni lüks konut projeleriyle adeta yepyeni bir kente dönüşen Ispartakule’de satılık 1+1 daireleri mercek altına aldık. İşte 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla Ispartakule 1+1 satılık daireler 2013…İstanbul’un gelişmekte olan lokasyonları arasında yer alan Ispartakule, gelişimini hızla sürdürülüyor. 

Bahçeşehir’in en yüksek noktası olan bölge,  yapılan yeni lüks projelerle adeta yepyeni bir kent görünümüne kavuşuyor. 


Son 3 yıldır kat ettiği hızlı gelişim ve hazır altyapısı ile inşaat yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başaran Ispartakule’de bugün itibariyle hem yatırım hem de oturum için düşünülebilecek birçok konut projesi bulunuyor. 


Unikonut, 1stanbul Evleri, Apricot Garden, Stüdyo 24, İnnovia Ispartakule ve Banu Evleri, Ispartakule bölgenin lüks konut projeleri olarak öne çıkıyor. Biz bu haberimizde Ispartakule satılık daire projelerinde 1+1’leri mercek altına aldık. İşte 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla Ispartakule 1+1 satılık daireler 2013…
Unikonut’ta yüzde 1 peşinatla 163 bin TL

Yeni Doğuş İnşaat,  TOKİ  ve Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirilen Ispartakule Unikonut Evleri’nde 1+1 daireler 163 bin TL ile 207 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu Uniknut Ispartakule projesinde birinci ödeme seçeneğine göre yüzde 1 peşinat veriliyor peşinatın kalan yüzde 24’lük kısmı ise 1 yıl sonra ödeniyor. Toplam konut bedelinin yüzde 75’lik kısmı ise banka kredisi ile taksitlendiriliyor. İkinci ödeme planına göre ise yüzde 25 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise anlaşmaları bankalar aracılığı ile taksitlendiriliyor. Unikonut Ispartakule projesinde konut teslimlerinin Aralık 2013’te yapılması planlanıyor. 


Unikonut Ispartakule hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
1stanbul Evleri’nde hemen teslim 1+1 daire 163 bin TL

Doğu İnşaat, Precast, Tuna GYO ve Üstünler Yapı ortaklığında hayata geçirilen 1stanbul projesinde 1+1 daireler 163 bin TL’den satışa sunuluyor. 11 blokta toplam bin 118 konuttan oluşan Ispartakule 1stanbul projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Konut teslimleri hemen yapılan 1stanbul Evleri projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, buhar odası, sauna, güvenlik ve otopark bulunuyor. 


1stanbul Evleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Apricot Garden Evleri’nde 154 bin TL. Hemen teslim

Beyfen Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Apcicot Garden projesi, 3 blokta toplam 234 daireden oluşuyor. Ispartakule Apricot Garden’da 80 metrekare 1+1 daireler 154 bin TL ile 165 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Daire teslimleri hemen yapılan Beyfen Yapı Apricot Garden projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ispartakule Apricot Garden Evleri ‘nin sosyal olanakları arasında ise güvenlik, yüzme havuzu, çocuk havuzu, meyve bahçeleri, fitness center, dinlenme alanları, meyve bahçeleri ve kapalı otopark bulunuyor. 


Apricot Garden Evleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
Stüdyo 24’te hiç peşinatsız 144 bin 900 TL

Stüdyo 24 projesi, Cathay İleri Projeler tarafından hayata geçiriliyor. Ispartakule Stüdyo 24 projesinde 1+1 daireler peşin 144 bin 900 TL’den, taksitle ise 161 bin TL’den satışa sunuluyor. Hiç peşinatsız konut sahibi olunabilen Stüdyo 24 Ispartakule projesinde peşinat vade farksız teslime öteleniyor. Mayıs 2014’te konut teslimlerinin yapılması planlanan Cathay Stüdyo 24 projesinde teslimde 36 bin 225 TL peşinat ödeniyor, kalan konut bedeli ise banka kredisi ile 120 ay bin 426 TL taksitle ödeniyor. Bahçeşehir Stüdyo 24 Evleri’nin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, kapalı otopark, oto kuaförü, fitness center ve resepsiyon hizmetleri bulunuyor. 


Stüdyo 24 hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız
İnnovia Ispartakule’de banka kredisi yok, faiz yok

Zincir Yapı tarafından hayata geçirilen İnnovia Ispartakule projesinde son 21 premium 1+1 satışa çıktı. 82 bin 832 metrekare alan üzerinde yükselen Zincir Yapı İnnovia Ispartakule projesinde toplam 265 daire yer alıyor. 2014 yılında konut teslimlerinin yapılması planlanan İnnovia Ispartakule’de banka kredisiz ve sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. İnnovia Ispartakule projesinin sosyal olanakları arasında ise fitness center, Türk hamamı, buhar odası, pilates, açık havuz, açık hava kafetaryaları, restoranlar, basketbol sahası, çocuk kulübü, güvenlik ve otopark bulunuyor. 


İnnovia Ispartakule hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız


Şengül KIRMIZITAŞ/Emlakkulisi.com