01 / 12 / 2022

AnadoluJet duyurdu! AnadoluJet indirimli bilet fiyatı ne kadar?  İşte ucuz bilet kampanyası 9 Ağustos 2022 fiyat listesi

AnadoluJet duyurdu! AnadoluJet indirimli bilet fiyatı ne kadar?  İşte ucuz bilet kampanyası 9 Ağustos 2022 fiyat listesi

Son zamanlarda aniden yükselişe geçen uçak biletlerinden sonra uçak firmaları kampanyalarını duyurmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolların tarafından yapılan kampanyaya AnadoluJet'te dahil oldu. İşte detaylar...AnadoluJet duyurdu! AnadoluJet indirimli bilet fiyatı ne kadar?  İşte ucuz bilet kampanyası 9 Ağustos 2022 fiyat listesi

SADECE 120 BİN KOLTUKLA SINIRLI

Söz konusu kampanya 120.000 koltuk sayısı ile sınırlandırıldı. Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi uçuşlar için geçerli oldu. Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde ise orijinal bilet kuralları geçerli olacak.

Vatandaşlar kampanyayla ilgili daha net ayrıntılı bilgilere AnadoluJet'in internet sitesinden ulaşabilecek.

Öte yandan Türk Hava Yolları tarafından duyurulan kampanya ise 2-3 Ağustos 2022 tarihlerinde yurt içi uçak bileti alacak kişilere indirim yapacak. Yalnız 2-3 Ağustos'ta alınacak uçak biletleriyle indirimli uçmak isteyenler 1 Aralık 2022 - 15 Ocak 2023 tarihleri arasında seyahat edebilecek.

1 ARALIK VE 15 OCAK TARİHLERİ ARASINDA SEYAHAT

Türk Hava Yollarının uçak biletlerine yaptığı kampanyaya göre yurt içi uçak biletleri sadece 299,99 liraya indi. Türk Hava Yolları 2-3 Ağustos 2022 tarihinde biletlerin alınması halinde 1 Aralık 2022 ve 15 Ocak 2023 tarihleri arasında uçuşların yapılacağını açıkladı.

Yeni kampanya sadece Türk Hava Yolları için geçerli oldu. Uçmak isteyen kişiler Türk Hava Yollarından düzenlenecek olan tarifeli seferlerde geçerlidir. 

İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ ÜCRETLERİ

Türk Hava Yollarının düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında sunulan tutarlar EcoFly ücret sınıfında 299.99 liraya, ExtraFly ücret sınıfında ise 419.99 lira, PrimeFly ücret sınıfında ise 449.99 lira şeklinde olacak. Uygun fiyata uçak bileti için düzenlenen kampanya kapsamında Ecofly ücret sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal işlemlerine izin verilmeyecek.

Emekli promosyonunda büyük artış! Bankalar kesenin ağzını açtı! Ziraat, Vakıfbank, Akbank, Halkbank, TEB, Yapı Kredi...

ŞOK Markete yüzde 50 indirimli çılgın Çarşamba: ŞOK 10 Ağustos aktüel ürünler kataloğu belli oldu! İşte fiyat listesi

Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir Hoşdere 7. Etap 2. Oturum İhalesi 11 Ağustos'ta!
Geri Dön