AND Pastel ödeme planı!

AND Pastel ödeme planı!

Firma: AND Gayrimenkul

Proje: AND Pastel

AND Pastel ödeme planı haberimizde yer alıyor. AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Black Friday alışveriş günlerine dahil oldu. AND Pastel projesi  AND Gayrimenkul  tarafından inşa ediliyor. Black Friday alışveriş günlerine dahil olan projede yüzde 40 indirim kampanyası sağlanıyor. 

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen projede teslimler 2018 yılının Temmuz ayında başladı. 

 

AND Pastel ödeme planı!

Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel projesindeki seçili dairelerde yüzde 40 indirim uygulanacak. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olacak indirim oranından AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler yararlanabilecek. Kampanya her gün seçili 10 konut ile sınırlı tutulacak. 

AND Pastel projesinde satışa açılacak toplam 30 daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşacak.

7 blok ve 1243 konuttan oluşan proje İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanıbaşında, metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. 

AND Pastel projesi 30 bin metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip.
 
AND Pastel projesi Sign of the City Awards – ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.

 
Tel: 0850 393 40 00    
Web: http://andpastel.com
 


projeye sor