AND Pastel'de son 30 daire satışta!

AND Pastel'de son 30 daire satışta!

Firma: AND Gayrimenkul

Proje: AND Pastel

AND Gayrimenkul 'ün Kartal'da yükselen projesi AND Pastel'de kalan son 30 daire satışa sunuldu.  Bahçeli ve büyük balkonlu daireler teslime hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Temmuz 2018'de yaşamın başladığı AND Pastel projesi dahilinde kalan son 30 daire satışa çıktı. Büyük balkona ve bahçeye sahip evler hemen teslim edilecek. 7 blok ve 1243 konuttan meydana geliyor. Çeşitli büyüklüklerde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri mevcut. Projede sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir çok ticari alan bulunuyor. 

AND Pastel yeni nesil mahalle anlayışıyla inşa edildi. Ayrıca, AND Pastel Sign of the City- ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün de sahibi oldu. 

AND Pastel de son 30 daire satışta!

AND Pastel nerede? 

Adalar ve deniz manzarasına sahip evleriyle AND Pastel, İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde bulunuyor. 

https://www.andpastel.com/default.aspx

AND Pastel’de Bitmeyen Cuma kampanyası başlıyor!

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor