Andapark Sultanbeyli'nin müteahhitlik sözleşmesi iptal edildi!

Andapark Sultanbeyli'nin müteahhitlik sözleşmesi iptal edildi! Andapark Sultanbeyli'nin müteahhitlik sözleşmesi iptal edildi!

Trend GYO, Andapark Sultanbeyli Projesi için İYS Yapı Sanayi AŞ ile yapılan yine özel durum açıklaması ile yayınladığımız  müteahhitlik sözleşmesini iptal etti ve proje askıya çıkarıldı.


Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Sultanbeyli projesinin mütahitlik sözleşmesinin feshi hakkında açıklama yayınladı.

Trend GYO, Andapark Sultanbeyli Projesi için 29 Mayıs 2018 tarihinde İYS Yapı Sanayi AŞ ile yapılan yine özel durum açıklaması ile yayınladığımız  müteahhitlik sözleşmesi, mevcut durumdaki yeni projelerimize konsantre olmak amacıyla iptal edildi ve proje askıya çıkarıldı. 

Trend GYO KAP açıklaması:
Şirket Yönetim Kurulumuz toplanarak aşağıdaki kararı almıştır:

08.03.2019 tarihinde Özel Durum Açıklaması ile inşaat faaliyetlerini durduğumuzu bildirdiğimiz Andapark Sultanbeyli Projesi (Battalgazi Mahallesi 380 Ada 1 Parsel SULTANBEYLİ / İSTANBUL) için 29.05.2018 tarihinde İYS Yapı Sanayi AŞ ile yapılan yine özel durum açıklaması ile yayınladığımız  müteahhitlik sözleşmesi, mevcut durumdaki yeni projelerimize konsantre olmak amacı ile 01.12.2019 tarihi itibari ile iptal edilmiş, sözü geçen proje şu an için askıya alınmıştır.

Kamuoyunun ve sayın paydaşlarımızın bilgisine sunarız.  
Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ