Ankara'da Bayraktar Center açılıyor

Ankara'da Bayraktar Center açılıyor Ankara'da Bayraktar Center açılıyor

Türkiye'de yaptığı alışveriş merkezleri, konut ve inşaat yatırımlarıyla adından söz ettiren Bayraktar A.Ş. yeni bir projeye imza attı. 2007 yılında tamamlanan ve Türkiye'nin önde gelen firmalarına şimdiden ev sahipliği yapan Center yeni sahiplerinin de ka

2007 yılında tamamlanan modern bina Türkiye'nin önde gelen prestijli firmalarına ev sahipliği yapıyor. Yeni firmaları  bekleyen Bayraktar Center  Ankara  Balgat'ta 10 bin 624 metrekare alana inşa edildi. 7 bloktan oluşan binada 14'ü dubleks olmak üzere 88 ofis ve 40 adet bağımsız mağaza var. 10 bin metrekarelik kapalı otoparka sahip olan kompleks, bulunduğu güzergah ile sorunsuz ulaşımı garanti ediyor.

Bayraktar Center'ın başka bir özelliği de ileri güvenlik sistemi ile donatılmış olması. 24 saat profesyonel güvenlik ile korunan iş merkezi kartlı giriş, yangın ihbar, alarm ve kamera sistemleri ile center içinde faaliyet gösteren firmalara, güvenli bir ortam sunuyor.

Center hem çalışanlarının hem Balgat'ın ihtiyaçlarını karşılayacak

Kompleksin bulunduğu bölge ve çalışanları için en ince ayrıntılara dikkat edildi. Center'da faaliyet gösteren firmaların çalışanları ve Ankara'da ticaretin nabzının attığı yer olan Balgat için gıdadan kırtasiyeye tekstilden elektroniğe kadar her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir sokak oluşturulacak. 23 mağazanın bulunduğu ve Ceyhun Atuf Kansu Caddesi ile 6. Cadde'yi birbirine bağlayan sokakta her türlü ihtiyaca cevap verilecek.

Bayraktar A.Ş. iş ve AVM'lerde uzmanlaşıyor

Bayraktar İnşaat'ın projeleri arasında; Ankara Söğütözü'nde Bayraktar Tower ve Via/ Life Outlet, Kayseripark Alışveriş Merkezi  ve İstanbul'da da Via/ Port Outlet Alışveriş Merkezi ile yeni iş merkezleri bulunuyor.Türk İnşaat Sektörü'ne 55 yıllık deneyimiyle damgasını vuran Bayraktar İnşaat yeni projelerle adından söz ettiriyor