Ant Asya Ümraniye iletişim!

Ant Asya Ümraniye iletişim!


Firma: Ant Yapı

Proje: Antasya Residence


Ant Asya Ümraniye iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Ant Asya Ümraniye'de konutlar 74 metrekare 1 oda 1 salon ve de 110 metrekare 2 oda 1 salondan meydana geliyor


Ümraniye'de İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yükselen Ant Asya projesi,  Ant Yapı  projesi olarak inşa ediliyor. Ant Asya Ümraniye iletişim bilgileri öncesinde projeden bahsedelim. 


Ant Asya Ümraniye kapsamında 42 kattan medyana gelen tek kule yer alıyor. Ant Asya Ümraniye Evleri kapsamında 617 konut yer alıyor. 


Ant Asya Ümraniye satılık daire tipleri 74 metrekare 1+1 ve de 110 metrekare 2+1'lerden meydana geliyor. Projede toplam arsa alanı 8 bin metrekare olarak belirlendi. 


Ant Asya Ümraniye fiyat listesi!

1+1 dairelerde 350 bin TL'den, 

2+1 dairelerde 480 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 


Ant Asya Ümraniye ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ile vadelendirme yapılıyor. Ant Asya Ümraniye ayrıca firma bünyesinde de 36 ay taksitlendirme seçeneği sunuluyor. 


Ant Asya Ümraniye teslim tarihi Ekim 2015 olarak belirlendi. Ant Asya Ümraniye kapsmaında spor merkezi, fitness center, yönetim ofisleri, kapalı otoparklar,  park alanı, avlu, lobi ve oyun alanları bulunuyor. 


Ant Asya Ümraniye iletişim adres : Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul


Ant Asya Ümraniye iletişim

Tel : 0216 630 68 68

Web: www.antasya.com.tr


projeye sor