03 / 12 / 2023

Ant Yapı, 617 dairelik Antasya Residence'ın teslimlerine başladı!

Ant Yapı, 617 dairelik Antasya Residence'ın teslimlerine başladı!

Ant Yapı'nın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında konumlanan Antasya Residence projesinde sona gelindi. Örnek dairelerde ve Residence'ın tüm dairelerinde Grohe ürünleri tercih edildi



Ant Yapı'nın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında konumlanan Antasya Residence projesinde sona gelindi. Teslimlerine başlanan Antasya Residence dairelerinde, Grohe ürünleri tercih edildi. Titizlikle hazırlanan ve müşterilere sunulan örnek dairelerde de Grohe ürünleri yerini aldı. 


Daire teslimleri yapılmaya başlanan Antasya Residence'ta biri 1+1, diğeri 2+1 olarak hazırlanmış örnek daireler için Ant Yapı'nın mimari ekibi işlevselliği ve rahatlığı ön planda tutarak, son trend ve teknolojileri yansıtan malzemeleri ve mobilyaları titizlikle kombine etti. Bu örnek dairelerde ve Antasya Residence'ın tüm dairelerinde Grohe ürün gamından, seçkin ürünler tercih edildi. 


Grohe New Tempesta duş serisi tercih edilen ürünlerden biri oldu. 


Antasya Residence, yaklaşık 50 dönüm arsa üzerinde geliştirilen konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma projenin konut bloku olarak ortaya çıkıyor. Ar&J Yapı'nın inşa ederek satışa sunduğu 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut blokunda, standart kat planlarındaki 74 metrekarelik 1+1 ve 110 metrekarelik 2+1 dairelerin yanı sıra birleştirme imkanı sunan modüler sistem sayesinde daha büyük konut alternatifleri elde etme fırsatı sağlıyor. Üst kattaki daireler ise Avrupa Yakası silueti ve orman manzarasına hakim bir konumda bulunuyor. 


Dünya



Haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Ant Yapı'nın İstanbul'un gözde bölgelerinden Ümraniye'de inşa ettiği Antasya Residence'da Kasım ayı itibariyle yaşam başladı.


ANT Yapı'nın, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye'de, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan Antasya Residence'da hayat  başladı. Antasya Residence; 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. Antasya Residence'da 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut blokunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor. Profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin de sunulduğu projede kısa ve uzun dönemli kiralık konut imkanı da sunuluyor. 


Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçen ay atılan imza sonrasında Antasya Residence'nin içinde bulunan 80 konut ise Fraser Plcıce Antasya istanbul ismi altında Lüks Servisli Residence Daireler" konseptiyle, 7 yıldızlı otel konforunu, kişiye özel hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Bu bölümde; resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge, L business centre, yiyecek ve içecek hizmetleri, kat hizmetleri ve teknik servis gibi birçok alanda 24 saat konforlu hizmet sunuluyor. 


Frasers Hospitality, hali hazırda Ant Yapı'nın Bomonti'deki Anthill Residence projesinde de faaliyet gösteriyor. 

1998 yılından bu yana dünyanın başlıca metropollerinde yüksek standartta servisli daire hizmeti sunan Frasers Hospitality, Türkiye'de ilk kez Ant Yapı ya ait Anthill Residence'ta hizmete başladı.


Fraser Place Anthill istanbul, 2014 ve 2015 yıllarında üst üste "Dünyanın En İyi Lüks Otelleri Ödülleri" yarışmasında "Türkiye'nin En İyi Servisli Apartmanı (Turkey's Leading Serviced Apartments)" kategorisinde ödüle layık görüldü. Frasers Hospitality'nin Türkiye'deki ikinci yönetim projesi tercihi de yine Ant Yapı'nın Anadolu yakasındaki projesi Antasya Residence oldu. 


Sabah Emlak Eki






Geri Dön