07 / 10 / 2022

Ant Yapı, PROestate Fuarı'ndaydı!

Ant Yapı, PROestate Fuarı'ndaydı!

Moskova’da Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Forumu gerçekleştirildi. Goruma, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Ant Yapı Rusya Genel Koordinatörü Ertan Beyyaz ve Ant Yapı Rusya İdari İşler Müdürü Hayri Tokman katıldı.Moskova’da 12.'si' düzenlenen International Proestate International Real Estate Investment Forum (Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Forumu) 19-21 Eylül 2018 tarihinde Radisson Royal Hotel Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Proestate, şehir geliştirme ve gayrimenkul piyasasına odaklanan çok yönlü bir etkinlik; Rusya'dan ve dünyanın dört bir yanından yatırımcılar, geliştiriciler, yöneticiler, danışmanlar ve mimarların katılımı ile düzenleniyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum başta olmak üzere, Türkiye ve Rusya'dan üst düzey isimler, Rusya'dan bakanlar, gayrimenkul sektöründen Türk ve Rus yatırımcıların buluştuğu forumda, inşaat ve şehircilik alanında Türkiye ile Rusya arasında yeni ortaklıklar ve işbirlikleri masaya yatırıldı.

Ant Yapı, PROestate Fuarı ndaydı!

Yeni Moskova’yı İnşa Edeceğiz

Rusya Federasyonu İnşaat Konut ve Kamu Destekleri Bakanı Vladimir Yakushev’le ikili görüşme gerçekleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, düzenlediği basın toplantısında “Rus bakan ile işbirliğimizi güçlendirmek adına bir komisyon kurulması konusunu konuştuk. Komisyonu hızlıca kuracağız. Rusya’da inşa edilen Yeni Moskova Projesi’nin de gündeme geldiğini ifade eden Kurum, “Projede 100 milyon metrekare inşaat alanı var. 2025'e kadar 70 milyon metrekare konut yapmayı hedefliyorlar. Türk müteahhitlerin sayını artırmamız gerekiyor.” diye konuştu.

Uluslararası gayrimenkul sektörü temsilcilerinin bir araya geldiği foruma, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Ant Yapı Rusya Genel Koordinatörü Ertan Beyyaz ve Ant Yapı Rusya İdari İşler Müdürü Hayri Tokman katıldı.

Türk inşaat dünyasının temsilcileri, 19 Eylül’de Sabah gazetesinin yemek davetinde buluştular. Ertesi gün Turkuaz Dergi Grubu tarafından düzenlenen öğle yemeğinin sponsoru Ant Yapı oldu.

Ant Yapı, PROestate Fuarı ndaydı!

 
Geri Dön