08 / 08 / 2022

Antalya Muratpaşa'ya 2 yeni muhtarevi!

Antalya Muratpaşa'ya 2 yeni muhtarevi!

Antalya Muratpaşa Belediyesi tarafından Gebizli ve Zümrütova mahallelerine muhtarevi inşası için çalışmalar başlatıldı. Antalya Muratpaşa Belediyesi tarafından Gebizli ve Zümrütova mahallelerine muhtarevi inşası için çalışmalar yapıldı. 

Akdeniz Telgraf'ta yer alan habere göre; Muratpaşa Belediyesi; imar durumu elverişli mahallelere, muhtarevi yapımına devam ediliyor. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü; Gebizli ve Zümrütova mahallelerinde muhtarevi inşa ediyor. Ekipler, muhtar odası, mutfak, wc ve teras bulunan muhtarevlerinin yapımını en kısa süre içerisinde tamamlamayı planlıyor.

Yapımı süren muhtarevlerinin 15'e metrekare olacağını sözlerine ekleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Yapım çalışmaları en kısa sürede tamamlanarak, muhtarlarımızın ve mahallelilerimizin hizmetine sunulacak. Muhtarlık müessesi demokrasiyi anlamakta kilit bir role sahip. Muhtarlar Meclisi uygulamasını başlatan ilk belediyelerden biriyiz ve muhtarlıkları, belediye yönetimlerinin bileşeni olarak görüyoruz" diye konuştu.