25 / 06 / 2022

Antalya'da 355 kentsel dönüşüm konutunun temeli atıldı!

Antalya'da 355 kentsel dönüşüm konutunun temeli atıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 355 konutun temelini attı.Tatilcilerin gözdesi Antalya'da "Kentsel Dönüşüm Projesi" dahilinde toplam 335 konutun temeli atıldı.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Güneş Mahallesi'nde gerçekleştirilen temel atma törenine, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de katıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, konuyla ilgili önemli açıklamalar yapan Başkan Muhittin Böcek, hedeflerinin planlı, kurallı ve kimlikli bir kent oluşturmak olduğunu dile getirdi.

Antalya da 355 kentsel dönüşüm konutunun temeli atıldı!

Muhittin Böcek yaptığı açıklamada, Antalya Güneş Mahallesi projesi için 3 defa ihaleye çıkıldığını fakat katılım olmadığını söyleyerek, sonuç olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin proje önündeki engelleri kaldırdığını söyledi.

Yapıtığı açıklamada kendi öz kaynaklarıyla toplam olarak 211 adet hak sahibine ait 335 konut inşa edileceğini dile getiren Muhittin Böcek projede toplam 6 adet konut blokta 545 bağımsız bölüm yapılacağını da söyledi.
 

O ilde kiralar yüzde 100 arttı! Kiralık evlere savaş dopingi!

Antalya'da kira bedelleri 3 kat arttı! Yabancıların yeni gözdesi!

Rusya ve Ukrayna savaşı konut satışına doping oldu!