Antray güzergahı için yeni şeritler açıldı!

Antray güzergahı için yeni şeritler açıldı! Antray güzergahı için yeni şeritler açıldı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in göreve başlamasıyla kent içi trafiği rahatlatacak çalışmalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Büyükşehir ekipleri, Antray güzergahının bazı noktalarında yeni şeritler açıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in göreve başlamasıyla kent içi trafiği rahatlatacak çalışmalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Büyükşehir ekipleri, Antray güzergahının bazı noktalarında yeni şeritler açıyor. Cumhuriyet Caddesi’ndeki trafik ışıkları da LED aydınlatma ile kaplandı.


Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı’na bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, Antalya trafiğini rahatlatacak çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri, tramvaya paralel bazı noktalarda yeni şeritler açarak trafiğin sıkışmasını önlüyor. Şarampol, Tonguç Caddesi Kavşağı, Atatürk Devlet Hastanesi Kavşağı kesiminde yeni bir şerit açıldı. Ayrıca Işıklar’dan Sampi Kavşağı’na giden yol bir şerit daha genişletilerek trafiğin rahatlaması sağlandı. 


TRAFİK IŞIKLARINA LED AYDINLATMA


Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yerli ve yabancı turistlerin ağırlıklı olarak ziyaret ettiği Cumhuriyet Meydanı’nda Cumhuriyet Caddesi trafik ışıklarını da LED aydınlanma ile kapladı. Trafik ışıklarının LED aydınlatmayla süslenmesiyle, Cumhuriyet Caddesi’nde görsel bir güzellik oluşurken, vatandaşların trafik ışıklarını her noktadan görmesi kolaylaştı. Antalya Büyükşehir Belediyesi

pus