29 / 05 / 2022

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli proje hayata geçiren Ant Yapı’nın, yeni projesi Antwell, Sign of The City Awards 2019’da “En İyi Rezidans” ödülü aldı.Ant Yapı’nın, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek inşa ettiği aktif yaşam projesi Antwell İyi Yaşam Evleri, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödülleri olarak görülen Sign of The City Awards 2019’da kendi kategorisinin yıldızı seçildi. Antwell, jüri tarafından devam eden projelerde “En İyi Rezidans” ödülü aldı.

Kentlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of The City Awards 2019 ödül töreni, 11 Aralık 2019 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirildi. Antwell’in kazandığı “En İyi Rezidans” ödülü, Ant Yapı Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatörü Fatma Çelenk ile Antwell Genel Müdürü Esen Türkmen’e verildi.

Antwell Sign of The City Awards 2019’da En İyi Rezidans ödülü aldı!

Yaşamı Kolaylaştıran Konsept: Antwell İyi Yaşam Evleri


Sağlıklı, aktif, üretken ve dolu dolu bir yaşam sunan Antwell projesi; iyi bir yaşam için gerekli olan tüm hizmetleri aynı çatı altında bir araya getiren bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği. Stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olmak üzere üç farklı kiralık daire seçeneğine sahip Antwell projesi, aynı zamanda yeşil bina kapsamında da LEED adayı olarak gayrimenkul sektöründe yeni bir kategori olarak konumlanıyor.

Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla artmasıyla beraber, İyi Yaşam Evleri yurtdışındaki örnekleri gibi özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Antwell, hayatın içinde olmayı, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırmayı, üretken ve aktif olmayı, eğitimlerine devam etmeyi, hayatlarının bu döneminde yaşamın tadını çıkarmayı isteyenlerin yaşamına kolaylık katacak. 

Antwell İyi Yaşam Evleri’nde; sakinlerin sağlık ihtiyaçlarına Acıbadem Sağlık Grubu yanıt veriyor. Kişiye özel 7/24 sağlık hizmeti sağlayan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği veriyhor. Ayrıca Antwell'de yaşayanların ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanıyor.

Bununla beraber temizlik ve yemek gibi günlük rutin ihtiyaçlar, profesyonel ekipler tarafından ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılanıyor. Böylece Antwell sakinleri hayat yüklerinden arınırken hayatlarındaki keyifli anları çoğaltabiliyor. Üretken ve sosyal bir yaşam deneyimi sağlayan Anterll'de kapalı havuz, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj ve terapi odaları, bahçe ve çatı teraslarında cafe ve restoran alanları, kütüphane, özel sinema odası, çok amaçlı alanlar, hobi ve sanat atölyeleri bulunuyor.

Tel: 0 216 909 45 45
Web: http://antwell.com.tr/