26 / 05 / 2022

ritim istanbul - Toplam 592 sonuç.

Al Mazaya Ritim İstanbul daire fiyatları!

İstanbul Maltepe'de inşa edilen Al Mazaya Ritim İstanbul daire fiyatları 846 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede son 150 rezidans, 20 home ofis ve 40 ticari ofis kaldı.

Mazaya Ritim İstanbul fiyat listesi 2016!

İstanbul Maltepe'de inşa edilen Mazaya Ritim İstanbul projesi "Hemen alın hemen yaşayın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Mazaya Ritim İstanbul fiyat listesi 2016...

Mazaya Holding, Ritim İstanbul'u teslim ediyor!

Dumankaya Grubu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) belirlediği yeni Yönetim Kurulu ile projelerinde kesintiye uğramadan devam ediyor.

Ritim İstanbul'un tamamı Mazaya Holding'in oldu!

Mazaya Holding'e devredilen Ritim İstanbul'da satışlar devam ediyor. Maltepe'de yer alan ve teslimlerin hemen yapıldığı Ritim İstanbul projesinde 150 rezidans, 20 home ofis ve 40 ticari ofis kaldı.

Ritim İstanbul'da 0,70 vade farkı ile 120 ay taksit!

Ritim İstanbul'da Ağustos ayı sonuna kadar 0,70 vade farkı ile 120 ay taksitle ödeme fırsatı sağlanıyor...

Ritim İstanbul GYODER kampanyası!

Ritim İstanbul GYODER kampanyası detayları haberimizde mevcut. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler bulunuyor.

Ritim İstanbul'da oturuma hazır fırsatlar!

Ritim İstanbul'da oturuma hazır fırsatlar sunuluyor. Arsa alanı 35 bin metrekare olarak belirlenen proje Maltepe Cevizli'de yer alıyor.

Ritim İstanbul Cevizli ödeme tablosu!

Ritim İstanbul Cevizli ödeme tablosu haberimizin içinde yer alıyor. Stüdyodan 5+1’e kadar daire daire alternatifinin bulunduğu Ritim İstanbul'un arsa alanı 32 bin metrekare olarak belirlendi.

Ritim İstanbul'da yılın konut kampanyası! 72 ay 0 faiz!

Ritim İstanbul'da kampanya kapsamında 72 ay sıfır faizle ev sahibi olunuyor. Ritim İstanbul'da 3+1'ler 548 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...

Dumankaya Ritim İstanbul'da 72 ay 0 faiz Ramazan kampanyası!

Dumankaya Ritim İstanbul projesinde 72 ay sıfır faiz taksitli ödeme seçeneği sunuluyor. Ritim İstanbul projesinde teslimler Kasım'da başlayacak...

Ritim İstanbul'daki Murat Dalkılıç ve Burhan Öçal konserleri ertelendi!

Dumankaya Ritim İstanbul’un bugünkü Burhan Öçal ve yarınki olan Murat Dalkılıç konserleri hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Yeni tarih ve saat bilgileri henüz açıklanmadı.

Dumankaya Ritim İstanbul'da teslim festivali!

Dumankaya ve Al Mazaya’nın, İstanbul’un yatırım geri dönüşü en yüksek bölgelerinden Maltepe’de konut, business center, eğlence ve alışveriş seçeneklerini bir arada sunan karma projesi Ritim İstanbul’da teslimler başlıyor.

Ritim İstanbul esnek ödeme kampanyası!

Ritim İstanbul esnek ödeme kampanyası ile Mayıs ayına özel yüzde 12 indirime ek yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor...

Dumankaya Ritim İstanbul 60 ay vade farksız yüzde 12 indirim!

İstanbul'un Anadolu yakası Maltepe’de hayat bulan Ritim İstanbul projesi Dumankaya İnşaat imzasını taşıyor. Proje Mayıs ayına özel yüzde 5 indirim fırsatı sunuyor.

Dumankaya Ritim İstanbul'da yüzde 12 indirim!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Ritim İstanbul'un satış fiyatları 488 bin TL'den başlıyor. 35 bin metrekare alanda yükselen projede dairelerin büyüklükleri 65 ila 223 metrekare arasında değişiyor.

Ritim İstanbul'da sıfır faiz avantajı! Son gün 16 Mayıs!

Dumankaya İnşaat imzasını taşıyan Ritim İstanbul'da sıfır faiz avantajı ile ödemeler yapılıyor. Ritim İstanbul'da ödeme kampanyası 16 Mayıs'ta sona erecek...

Ritim İstanbul indirim kampanyası Mayıs 2016!

Dumankaya Ritim İstanbul projesinde Mayıs ayına özel ek yüzde 5 indirim kampanyası başlatıldı. Ritim İstanbul projesinde teslimler bu yıl Kasım ayı içerisinde başlıyor...

Dumankaya Ritim İstanbul bahar kampanyası 2016!

Dumankaya Ritim İstanbul bahar kampanyasında yüzde 12 indirim ya da 60 ay 0 faiz taksitli ödeme fırsatları sunuluyor. Ritim İstanbul'da teslimler Kasım ayında başlıyor...

Ritim İstanbul Residence Dumankaya ödeme planı!

Ritim İstanbul Residence Dumankaya ödeme planı kapsamında 60 aya kadar sıfır faizle ödemeler yapılıyor. Maltepe'de yer alan Ritim İstanbul Residence'ta teslimler bu yıl kasım ayında başlıyor...

Ritim İstanbul

Ritim İstanbul projesinde 863 daire, 114 ofis, 50 home ofis ve 146 mağaza yer alıyor. Dumankaya İnşaat'ın Maltepe'deki projesi Ritim İstanbul Adalar ve deniz manzarasına hakim...

Ritim İstanbul Maltepe'de 0 faizle 60 ay taksit fırsatı!

Ritim İstanbul Maltepe'de 0 faizle 60 ay taksit fırsatı sunuluyor. Dumankaya İnşaat imzasını taşıyan Ritim İstanbul projesinde home ofislerin fiyatları 488 bin liradan başlıyor...

Ritim İstanbul'da ödemeleri bu yıl pas geç!

"Ritim İstanbul'da ödemeleri bu yıl pas geç" sloganıyla kampanyalı satışlarına devam eden projede daire fiyatları 364 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul Maltepe Cevizli'de hayata geçiriliyor.

Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları!

Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları dairelerin kat ve cephelerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi'nde inşa edilen proje Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Dumankaya Ritim İstanbul kule ve cadde ofislerde 60 ay 0 faiz!

“Sadece 3234 TL+KDV’den başlayan taksit fırsatları” ve “Peşin Alımlarda +%3 İndirimine ek olarak size özel (*) VIP Yeni Yıl Kampanyası” ile yeni yılı yeni ofisinde yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Cevizli Ritim İstanbul kampanyası!

Cevizli Ritim İstanbul kampanyası kapsamında ödemeler 2017 yılında başlıyor. Kasım 2016 tarihinde teslim edilecek projede 1+0'dan 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Ritim İstanbul'da ödemeleri pas geçen kampanya!

Ritim İstanbul'da ödemeleri pas geçen kampanya ile satışlar devam ediyor. Konut fiyatlarının 409 bin 200 TL'den başladığı projede teslimlerin 2016 yılı Kasım ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Ritim İstanbul Residence Maltepe satış fiyatları!

Ritim İstanbul Residence Maltepe satış fiyatları 409 bin 200 TL'den başlangıç gösteriliyor. Dumankaya imzasını taşıyan Ritim İstanbul projesinde 2017'ye kadar tek kuruş ödemeden ev sahibi olunuyor...

Dumankaya Ritim İstanbul Residence iletişim!

Dumankaya Ritim İstanbul Residence iletişim numarası 0216 511 58 00 olarak belirtiliyor. "Pas Geç kampanyası" ile satışlarına devam eden proje İstanbul Maltepe'de hayata geçiriliyor.

Ritim İstanbul Maltepe teslimleri!

Ritim İstanbul Maltepe teslimleri 2016 yılı Kasım ayında gerçekleşecek. Kartal İDO İskelesi’ne 3 kilometre uzaklıkta olan projede ödemeler 2017 yılında başlıyor.

Maltepe Ritim İstanbul daire satış fiyatları!

Maltepe Ritim İstanbul daire satış fiyatları 385 bin 440 TL'den başlıyor. Kartal İDO İskelesi’ne 3 kilometre mesafede olan projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.