Çukurova Balkon

Ardahan'da cami yapımı için arsa bağışlandı!

Ardahan'da cami yapımı için arsa bağışlandı! Ardahan'da cami yapımı için arsa bağışlandı!

Ardahan Sınırlı Sorumlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, merkez Atatürk Mahallesi'nde cami inşa edilmesi için bir dönüm arsa bağışında bulundu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Ardahan Sınırlı Sorumlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, merkez Atatürk Mahallesi'nde cami inşa edilmesi için bir dönüm arsa bağışında bulundu.

Kooperatif Başkanı Selahattin Yılmaz, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, bulundukları Atatürk Mahallesi'nde caminin olmayışını büyük bir eksiklik olarak gördüklerini belirtti.

Söz konusu eksikliğin giderilmesi için diyanete sanayinin üst kısmında bir dönüm arsa bağışında bulunduklarını söyleyen Yılmaz, "Bu konuda Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy ile muhtarımız İbrahim Özer'in büyük emekleri oldu. Bizde bu emeklerin boşa çıkmaması ve mahallelinin camiye kavuşması için en ideal olan bölgede arsa bağışında bulunduk. Hayırlı olsun." diye konuştu.

Atatürk Mahalle Muhtarı İbrahim Özer de mahallesinin en önemli eksiğin cami olduğunu dile getirerek bu süreçte emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.