28 / 06 / 2022

Aris Grand Tower Esenyurt satış fiyatları!

Aris Grand Tower Esenyurt satış fiyatları!

Firma: Zerka-Kaymakçı-Nihal-Gürboğan İnşaat

Proje: Aris Grand Tower

Aris Grand Tower Esenyurt satış fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin 2018 yılının ikinci çeyreğinde gerçekleşeceği proje TEM Otoyolu’na 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.Yüzde 25 peşin alımlarda, kalan bedelin 36 ay vade farksız taksitlendirildiği  Aris Grand Tower  Residence'de 310 adet konut ve 18 adet ticari birim bulunuyor. 


Aris Grand Tower Esenyurt satış fiyatları konut tiplerine bağlı olarak değişiyor. İnşaat alanı 44 bin metrekarede meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri sunuluyor. 


Sauna, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanlarının yer aldığı Aris Grand Tower Evleri Kaymakçı İnşaat, Gürboğan İnşaat, Nihal İnşaat ve Zerka İnşaat tarafından inşa ediliyor.


Aris Grand Tower Konutları E5 Otoyoluna ve metrobüse 2 dakika, TEM Otoyolu’na 5 dakikalık mesafede, İstanbul Beylikdüzü - Esenyurt lokasyonunda hayata geçiriliyor. Projenin Mayıs 2018 tarihinde tamamlanması planlanıyor. 


Aris Grand Tower Esenyurt satış fiyatları 229 bin TL'den başlıyor. Projede konutların alanları 70 metrekare ile 170 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


Aris Grand Tower iletişim

Telefon: 444 2320 

Web: http://arisgrandtower.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor