12 / 08 / 2022

Aris Grand Tower'da cazip fiyatlar!

Aris Grand Tower'da cazip fiyatlar!

Eserıyurt 'un en değerli noktasında 44 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 110 milyon liralık yatırımla yükseliyor. Projede 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut.Yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazandıran Aris Park projesinin ardından, Esenyurt'taki ikinci projesini hayata geçiren Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürboğan İnşaat Ortak Girişimi, Aris Grand Tower ile bölgeye nitelikli bir proje daha kazandırıyor. 


110 MİLYON LİRALIK YATIRIM


44 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 110 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. 


Esenyurt'un en değerli noktasında yükselen proje E5 Otoyolıf na bağlanan yol üzerinde, tüm donatılarıyla birlikte yeni bir merkez haline gelecek. 


Cadde üzeri ticari üniteleriyle de bölgenin ihtiyaçlarına yanıt veren bir çarşı oluşturacak Aris Grand Tower, E5 Otoyoluna ve Metrobüs'e 2 dakika, TEM Otoyoluna ise 5 dakika mesafede yer alıyor. 


4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak ferah bir yaşam alanı oluşturulan projede, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve sosyal donatı alanları yer alıyor.

 

ÖN TALEP AVANTAJI


Farklı büyüklüklerde, alternatif daire seçeneklerinin yer aldığı projede 1 + 1,2+1 ve 3+1den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. Projede 1 + 1 daireler 70 metrekareden 84 metrekareye, 2+1 daireler 106 metrekareden 125 metrekareye kadar değişiklik gösterirken, 3+1 daireler 170 metrekare genişliğe sahip. 


Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla, ön talep dönemine özel olarak ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. 


Aris Grand Tower,da 229 bin liradan başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. Projede, yüzde 25 peşinat ile proje bünyesinde de sıfır faizle 36 aya kadar vadelendirme fırsatı sunuluyor. 


İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimlerin ise 2018 yılının Mayıs ayında yapılacağı bildirildi. 


Diriliş Postası