Arkeon Evleri`nde son 20 villaya 2 kampanya

Arkeon Evleri`nde son 20 villaya 2 kampanya

Yapı Konut'un gerçekleştirdiği Arkeon Evleri'nde kalan son 20 ev için iki yeni kampanyaya start verildi. Projede evler Nisan ayında teslim edilecek.Yapı Konut'un yaşayanlarına, ideallerindeki yaşamı sunabilmek üzere Tuzla-Tepeören'de hayata geçirdiği ARKEON EVLERİ'nde Özel satış kampanyası ile 2 farklı ödeme alternatifi sunuluyor.

Dövize "0" Faiz: Yüzde 25 peşinat, kalan tutara Euro bazında 60 ay taksit "0" Faiz.

YTL ye "0" Faiz: Yüzde 25 sözleşme sırasında, yüzde 25 Nisan 2008'de, kalan tutara YTL bazında 36 ay taksit "0" Faiz

Ayrıca 240 aya varan cazip faizli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Toplam 330 villanın bulunduğu projede  194 ile 310 metrekare arasındaki villaların fiyatı 261 bin euro ile 500 bin euro arasında. 

ARKEON EVLERİ'nde şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta, doğa içinde tertemiz bir havaya sahip, huzurlu ve mutlu bir yaşamın hayalini kuranlar için, farklı tiplerdeki konut seçeneğini titizlikle düzenlenmiş bir çevre içerisinde "fab-tek" yönteminin getirdiği hız avantajıyla inşa edilmektedir.

Fab-tek, net ve yalın ilişkilerle yapılanan bir taşıyıcı sistem yaratmasının yanısıra, kullanım, bakım kolaylığını, güvenliği ve sağlamlığı da beraberinde getirmektedir.

Arkeon Evleri'nde Apartman dairesi bakımı kolaylığında bahçeli villa yaşamı sunulmaktadır.

Koç Lisesi, Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi gibi eğitim kurumları ve Sabiha Gökçen Hava Alanı, Formula 1 İstanbul Park Tesisleri ile iç içe olan ve son yıllarda hızla gelişen Tepeören'de hayata geçirilen ARKEON EVLERİ Boğaziçi Köprüsü'ne 35 km., TEM Otoyolu'na 5 km mesafededir. İstanbul Park kompleksinin otobanı üzerinde yer alan ARKEON EVLERİ ulaşım açısından çok avantajlı bir konumdadır.

40 yıldır inşaat sektöründe hizmet veren ve bu 40 yıl içerisine 4 milyon metrekareden fazla inşaat deneyimini sığdıran, Yapı Merkezi çatısı altında kurulan Yapı Konut, Grubun inşaat bilgi birikimini konut sektörüne taşıyor. Ev ile sahibi arasında özel bir ilişki olduğuna inanan Yapı Konut, esnek modüler mimari planlamalar yapıyor ve tüm yapı fiziği koşullarını sağlayarak bakım ve işletme ekonomisini gerçekleştiriyor.

Sosyal Olanaklar:

Gölet

4 adet açık, 1 Kapalı yüzme havuzu

Dinlenme ve güneşlenme terasları

Fitness center

Çocuk oyun alanları

Amfi tiyatro

Restoran

Kreş

Çok amaçlı toplantı salonu

Alışveriş birimleri

Açık Spor Alanları

Arkeon Evleri Şantiye:

Tel : (0 216) 677 10 00