Arnavutköy Milkent'te son 7 konut! 140 bin TL'ye!

 Arnavutköy Milkent'te son 7 konut! 140 bin TL'ye! Arnavutköy Milkent'te son 7 konut! 140 bin TL'ye!

Firma: Milten Yapı

Proje: Milkent Arnavutköy

Arnavutköy’de hayata geçen Milkent Evleri projesinde kalan 7 konutun satışı sürüyor. Kalan konutların tamamının 3+1 olduğu projede teslimler hemen gerçekleşiyor


İki etaplı bir proje olarak yükselen Milkent Arnavutköy projesi  Milten Yapı  tarafından hayata geçirildi. Mil Kent Arnavutköy'de işlevsel villalardan ve villa konseptiyle hazırlanmış mimari tarzıyla dikkati çeken iki katlı bloklardan meydana geliyor. 


3 farklı daire tipini barındıran Milkent Arnavutköy’de; 144 adet, brüt 110 metrekare C tipi daire, 16 adet brüt 160 metrekare B tipi daire olmak üzere toplam 160 daire yer alıyor. Ayrıca brüt 286 metrekare büyüklüğünde 8 villa mevcut.


Milkent Evleri projesinde satışı süren konutların tamamı 110 metrekare ve 3+1 tipinde tasarlandı. 7 adet konutun kaldığı projede fiyatlar 149 bin liradan başlıyor. Hemen teslim durumdaki olan konutlar için anlaşmalı olunan Akbank'tan konut kredisi kullanılabiliyor. Projede ikinci etabın satışları önümüzdeki Temmuz ayında başlayacak.3. Köprü ve Göktürk'ten gelen 6 şeritli devlet yolunun yakınında olan Milkent Arnavutköy projesinin villaları iki katlı bloktan meydana geliyor. 


Arnavutköy'ün merkezine sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Milkent'in hemen yanında bir alışveriş merkezi inşaatı başlıyor. Projede çocuk oyun alanları, sosyal alanlar, güvenlik gibi imkanlar mevcut.0212 684 45 66

http://www.milkentarnavutkoy.com

Gülay ODABAŞI

 projeye sor