Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Şen tarafından kuruldu.Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Şen tarafından kuruldu.

Askarlar İnşaat Reklam Kağıtçılık Metal Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 2--İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 3-İnşaat işlerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, fayans, seramik, vitrifiye, marley, parke, armatür, pvc boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, izolasyon malzemeleri, duvar kağıdı, boya, banyo ve mutfak aksesuarları, hazır kapı, merpen ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 4-Her türlü metal demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. 5-Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak. 6-Her türlü mobilya imalatı tamir bakım montaj ve toptan alım satım. 7-Her türlü gıda imalatı toptan alım satım. 8-Her türlü reklam hizmeti reklam işleri ve reklam malzemeleri imalatı toptan alım satım. 9-Her türlü kağıt imalat toptan alım satım.

Adres: Çakmak Mah. Tuğra Sok. No:6 A ÜMRANİYE