Çukurova Balkon

Astrum Towers'da susuzluğa doğal çözüm

Astrum Towers'da susuzluğa doğal çözüm Astrum Towers'da susuzluğa doğal çözüm

Regnum, Haramidere'de yer alan projesi Astrum Towers'da yağmur sularını biriktirerek, yeniden kullanılmasını sağlayacak.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Regnum, küresel ısınmayla mücadeleyi ve bilinçli su kullanımını desteklemek amacıyla Astrum Towers Projesi'nde yağmur sularının geri dönüşümünü sağlayacak bir projeye imza attı.

Astrum Towers'da, çatılardan gelen yağmur suları özel bir sistem vasıtasıyla alt yapı sisteminde toplanarak bahçe sulamasında kullanılacak. Sadece yağmur suları ile değil, üst kotta yer alan blokların temel drenajlarının da aynı sisteme bağlandığı bu yöntem ile Astrum Towers'lılar susuz kalmayacak ve yağmur sularının boşa gitmesi önlenerek suyun geri dönüşümü sağlanacak.
  
Yağmur suyunun geri kazanılarak yeniden kullanılacağı Astrum Towers'da uygun ödeme seçenekleri ile satışlar devam ediyor. Regnum, Haramidere'de 5 blok ve 1.285 konuttan oluşan Astrum Towers'dan ev sahibi olmak isteyenlere banka kredisine 60 aya kadar yüzde 0 faiz ve peşin ödemelerde yüzde10 indirim avantajı sunuyor.

Mayıs 2009'da teslim edilecek Astrum Towers'da, 723 YTL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

Haramidere'de 34 bin metrekare üzerine inşa edilen, 5 blok ve 1285 daireden oluşan Regnum Astrum Towers, 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1(dubleks) seçenekleri ile her gelir seviyesindeki müşterilere hitap ediyor. Astrum Towers projesinde bulunan açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkıyla sakinlerine sporu ve eğlenceyi evlerinin bir adım ötesine getiriyor.

Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasında yağmur sularını toplayan ve tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşacağı Astrum Towers'da daha iyi bir gelecek hedefliyor.

Bloklarından birine yerleştirilecek gözlemevindeki teleskop ile sakinlerine uzayı izleme imkanı sunan Astrum Towers bu özelliği ile `'ilk ve tek proje'' olma ünvanına sahip.