Atakan Altuğ, Radisson Blu Hotel Vadistanbul’un Genel Müdürü oldu!

Atakan Altuğ, Radisson Blu Hotel Vadistanbul’un Genel Müdürü oldu!

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul bünyesinde yer alan 5 yıldızlı Radisson Blu Hotel’e, Genel Müdür olarak Atakan Altuğ atandı.


Atakan Altuğ; Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul bünyesinde yer alan 5 yıldızlı Radisson Blu Hotel’e Genel Müdür oldu.  Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra, Londra’da London Metropolitan University MA (master of art) eğitimini tamamlayan Atakan Altuğ, İstanbul’a dönünce Artaş Grubu Turizm Yatırımları ailesine katıldı. 

BW PLUS The President Hotel’de event manager, operasyon müdürü ve genel müdür görevlerini üstlenen Atakan Altuğ, Ekim 2016 tarihinden itibaren Radisson Blu Hotel Kayseri’nin genel müdürlüğünde görev aldı.  Turizmci Altuğ, BW PLUS The President Hotel’de görev yaptığı sırada, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.  

Deneyimli turizmci Atakan Altuğ, Ekim 2018 tarihi itibariyle Radisson Blu Hotel Vadistanbul’un Genel Müdürü oldu. 

Radisson Blu Hotel Vadistanbul, Türkiye’nin en büyük karma projeleri arasında öne çıkıyor. İstanbul’un Maslak, Nişantaşı, İstiklal Caddesi gibi merkezlerinin alternatifi olarak geliştirilen Vadistanbul, AVM’si, ofisleri ve konutlarıyla gündüz nüfusu 40 bin kişiyi bulan yeni bir şehir merkezi olarak konumlanıyor.