Atakule AVM mağazaları!

Atakule AVM mağazaları! Atakule AVM mağazaları!

Atakule AVM mağazaları habeirmizde liste şeklinde yer alıyor. Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci alışveriş merkezi olan Atakule'nin alışveriş merkezi bölümü açıldı.Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği AVM yenilenmesinin ardından açıldı.  Yatırımcı ve Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tarman, Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman, Atakule GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mehmet Arpacı, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, A Tasarım Mimarlık Başkanı ve yüksek mimar Ali Osman Öztürk, çalışanlar ve Ankaralıların yoğun katılımı ile gerçekleşen kurdele kesiminin ardından Atakule Alışveriş Merkezi ziyarete açıldı.

Ankara Çankaya'da Botanik Parkı manzaralı bir tepede bulunan Atakule AVM; elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat galerilerine yakın konumda yükseliyor.  

AVM özel tasarım anlayışı ile hayatla bütünleşen, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Atakule, yeni yüzü ile alışveriş merkezinden öte, çağdaş mimarisi ile fark yaratıyor.  

 

Atakule AVM mağazaları:

Urban, D&R, B&G Store, Divarese, Desa, Sevil, Colombia, Gratis, Toyzz Shop, İpekyol, Magrabi, Uğurlu 1974, Vakko, Christofle Paris,  Vakkorama, Macro Center, Cinemaximum, Beymen Club,  Magic n Play, Chakra, W Collection, Network, Samsonite, Swarovski, Pandora, Winyon, Genewatch, Selamlıque İstanbul, Vassago Hair Designers, Ada Kuru Temizleme, Lacoste.


Web: http://www.atakule.com.tr/