Atiye Residence Kağıthane satış fiyatları 2017!

Atiye Residence Kağıthane satış fiyatları 2017!


Firma: Has Metal-DBN Mühendislik

Proje: Atiye Residence


Atiye Residence Kağıthane satış fiyatları 665 bin TL'den başlıyor. Atiye Residence projesi bu yıl sonu teslim ediliyor...Atiye Residence projesi, İstanbul Kağıthane'de Has Metal ve DBN Mühendislik tarafından inşa ediliyor.  Atiye Residence  projesi 3 bin 450 metrekare alanda hayata geçiriliyor.


Atiye Residence Kağıthane satış fiyatları 665 bin TL ile 760 bin TL arasında değişiyor. Atiye Residence Kağıthane projesinde tüm daireler 2+1 olarak planlandı.


17 katlı tek blok halinde yükselen Atiye Residence Kağıthane projesi 108 konuttan oluşuyor. Atiye Residence'ta yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor.


Tamamı peşin alımlarda yüzde 7 indirimin uygulandığı Atiye Residence projesinde dairelerin net alanı 72 metrekare. Atiye Residence projesinde teslimler bu yıl sonunda gerçekleştiriliyor.


18 bin metrekare inşaat alanı olan Atiye Residence projesinde sauna, fitness, spor alanı, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, otopark gibi sosyal donatılar bulunuyor.Adres: Merkez Mah. Günay Sokak No:2 Kağıthane/İstanbul


Tel: 0543 880 9757

Web: atiyeresidence.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor