Atlasjet, 14 ülkede yatırım hedefliyor!

Atlasjet, 14 ülkede yatırım hedefliyor!Atlasjet, 14 ülkede yatırım hedefliyor. İstanbul - Londra arasında uçuşlarını başlatan Atlasjet'in patronu Murat Ersoy " Antalya, Bodrum ve Dalaman’dan da Londra’ya uçacağız ” dedi.


Atlasjet havayolları, geçtiğimiz günlerde başlayan İstanbul-Londra uçuşlarını Londra’da düzenlediği bir davetle tanıttı. Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen davette, şirketin kurumsal rengi kırmızıyı yansıtan 'Red Night Parti'ye katılan Türk ve İngiliz turizm acenteleri ile havacılık sektörü ve Türk dernekleri temsilcileri seferler hakkında detaylı bilgi aldı. 


KÖTÜ SÜRPRİZ YOK 


Ersoy “Bizim fiyat politikamız: Her şey dahil fiyat. Yolcular bileti alıyor, kötü sürprizlerle karşılaşmıyor. Tüm hatlarımızda kaliteden ödün vermeden, rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Londra hattında da yolcularımızı, yaklaşık 4 saat süren yolculuklarında 200 koltuklu Airbus 321-200’lerde uçuruyoruz" dedi.  


YURTDIŞINA ODAKLANDI


Ersoy, Londra seferlerinin hazirana kadar haftada 4 sefer, hazirandan sonra günlük olacağını, Antalya’ya golf turizmi için gelen yolcular için de Antalya’dan Londra’ya tarifeli seferler başlatacaklarını söyledi. Ersoy, önümüzdeki sene Dalaman ve Bodrum Havalimanlarından da Londra’ya uçacaklarını belirterek, “Yurtdışı yatırımlarımız devam edecek. Hedefimiz 14 ülkede 8 farklı havayolu kurup taşımacılık hakkını almak. Türkiye’de havacılık dünya ortalamasının çok üzerinde gelişti. Atlasjet markasıyla büyüyerek eskiden hayal olan ülkelere teker teker Türk bayrağını taşımaya başladık” ifadelerini kullandı.


HAVADA UÇAN ŞEFLER HİZMET VERECEK


Londra uçuşlarında business class’ta uçan yolculara 'Uçan Şef' hizmeti sunulacak. Ersoy, “Sık seyahat eden yolcular farklı bir ilgi bekliyor. Konfora önem veriyorlar. Bu hattın değerli olduğunu gösterecek en büyük kriter de uçan aşçı konsepti" dedi. Londra - İstanbul uçuşlarında, bilet fiyatları EkonomiPlus’ta tek yön 68 sterlinden, Business Class’ta 168 sterlinden başlıyor. 


Akşam