Avenue İstanbul'un lansmanı yapıldı! Metrekaresi 4 bin TL'ye!

Avenue İstanbul'un lansmanı yapıldı! Metrekaresi 4 bin TL'ye! Avenue İstanbul'un lansmanı yapıldı! Metrekaresi 4 bin TL'ye!

Firma: Gül İnşaat

Proje: Avenue İstanbul

Avenue İstanbul projesi bugün Double Three By Hilton'da gerçekleşen toplantıyla tanıtıldı. 50 konuta özel indirim imkanı sunulan projede metrekare birim fiyatı 4 bin TL'den başlıyor.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

 

Gül İnşaat'ın hayata geçirdiği Avenue İstanbul'un lansmanı bugün Double Three By Hilton Bayrampaşa'da gerçekleşti. Avenue İstanbul'un toplantısına Aroma Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül katıldı.

 

Beykent’te Gül İnşaat imzasıyla hayata geçirilen, Avenue İstanbul'da residence, AVM ve ofisler yer alıyor. Projede 736 daire, 40 ofis, 170 mağaza bulunuyor. 530 milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçirilen Avenue İstanbul’da metrekare birim fiyatı lansmana özel olarak 4 bin TL’den başlıyor. 

 

Metin Gül

 

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül toplantıda yaptığı açıklamada, “Avenue İstanbul'da, doğayı ve yeşili kucaklayan avlu bahçesi, çocuklar için eğlence alanları, günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz ticari alanlar olacak. Türk ve Dünyaca ünlü markalarda alışveriş yapabilsin, ,cafe ve restoranlarda güzel vakitler geçirsinler diye Avenue İstanbul’u hayata geçiriyoruz” dedi.


Miami Bal Harbour konsepti 


Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e getirdiklerini belirten Metin Gül, yeşil, su ve açık havada alışveriş temasının projenin en önemli özelliklerinden olduğunu söyledi. 

 

Mahmut Duruk

 

Bölgenin en iddalı projesi


Projenin arsa sahiplerinden Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk konuşmasında, “Burada farklı bir konsept yaratmak istedik. Bölgenin ihtiyaçlarını analiz ettik ve ona göre hareket ettik. Gül İnşaat’ın konut ve AVM deneyimi bizim de perakende deneyimimizi bu projede göstereceğiz. Avenue İstanbul, Beykent, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en iddialı projesi olacak.” dedi.

 

Geniş ve Ferah Evler 


Beykent Avenue İstanbul'da daire tipleri, 1+1'ler, 2+1'ler ve 3+1’ler bulunuyor. Lansmana özel 4 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan Avenue İstanbul’da, proje bitiminde metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL – 8 bin TL olması ön görülüyor. 

 

Avenue İstanbul, E-5 karayoluna komşu konumda, Metrobüs Tüyap durağının hemen yanında, Tem- Hadımköy bağlantı yolu karşısında bulunuyor. Proje aşamasında yer alan Beylikdüzü-Sefaköy metro hattının son durağında yer alan Avenue İstanbul, Beykent Üniversitesi’ne 1 dakika, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne 3 dakika, Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 3 dakika mesafede yer alıyor.


Tel: 444 43 28      
Web: http://www.avenueistanbul.com 


 


projeye sor