27 / 01 / 2023

Antwell Life Care Residence'ın lansmanı yapıldı! Metrekaresi 10 bin TL!

Antwell Life Care Residence'ın lansmanı yapıldı! Metrekaresi 10 bin TL!

Ant Yapı; yeni konsept projesi Antwell Life Care Residence’ı Çamlıca eteklerinde hayata geçiriyor. Ant Yapı'nın yeni projesi Antwell Life Care Residence'ın lansmanı yapıldı.Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verecek şekilde tasarlanan yeni proje, dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olacak.

 

Ant Yapı’nın yeni projesi Antwell Life Care Residence; sağlık hizmetinin yakınında olmasını isteyen ve bu hizmete ihtiyaç duyacağı günlere yatırım yapmayı planlayanlara; güven, sağlık ve konfor dolu, özel bir yaşam alanı sunuyor.

 

Çamlıca’da Emaar Square’in hemen yanı başında ve Çamlıca İş Merkezi’nin karşısında yükselen Antwell; ihtiyaç duyulan sosyal yaşama erişilebilirliği sağlamak amacıyla çevre yollarının kesiştiği, farklı toplu taşıma seçeneklerinden faydalanılabilecek bir lokasyonda konumlanıyor.

 

Türkiye’de İlk Kez Uygulanacak Bir Konsept
Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, yurtdışındaki uygulamaları aratmayacak kalite ve standartlardaki bir sağlık rezidansı hizmetini, Türkiye’de ilk olarak gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. 

 

19 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen Antwell; 3 bodrum kat, zemin, 8 konut katı ve çatı katı olmak üzere toplam 13 kattan; 157 rezidans birimi ve 13 ticari birimden meydana geliyor. 

 

1+0, 1+1 ve 2+1  daire seçeneklerinin yer aldığı Antwell projesindeki dairelerin alanları 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projenin yüzde 50'si satılacak yüzde 50'si işletilecek.

 

5 yıl kira garantisi sunulan Antwell Life Care Residence projesinde dairelerin metrekere fiyatları 10 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2019 Haziran'da yapılması planlanıyor. 

 

Lansman toplantısında açıklamalar yapan,  Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay "Ant Yapı olarak hayatın farklı dönemlerindeki ihtiyaçlara cevap verebilecek bir projeyi Çamlıca eteklerinde hayata geçiriyoruz. Ant Yapı Dostları’nın en güzel dönemlerinde hayatın tadını çıkaracakları kapsamlı bir proje tasarlamaya karar verdiğimizde, dünyadaki gelişmeleri izledik, uzun uzun araştırdık ve Antwell’i ülkemizde ilk örnek olacak şekilde kurguladık. Kapsamlı bir sağlık hizmetini, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu ile iş birliğine giderek, Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sunmayı planladık. Bunun yanında esneklik ve eşitlik ilkeleriyle her ihtiyaca hizmet verecek şekilde dönüştürülebilen bir mimari tasarım hayal ettik. Bugün itibarıyla, üzerinde titizlikle çalışarak tüm sosyal beklentilere karşılık verecek projemizi ve hayalimizi gerçeğe dönüştürüyoruz” dedi. 

 

Dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olacak Antwell projesine sağlık hizmetleri kapsamında dahil olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Acıbadem Sağlık Grubu Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rasim Topuz “Acıbadem Sağlık Grubu olarak, sektöründe yeniliklere imza atacak olan Antwell projesinde, sağlık alanında mobil çözümler sunan Acıbadem Mobil Sağlık şirketimizle yer alacağız. Antwell’de kişiye özel 7 / 24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacak. Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanacak. Sektörün önemli oyuncularından biri olan Ant Yapı’yla, sağlık rezidansı temasında örnek teşkil edecek Antwell projesinde yaptığımız işbirliğinden mutluluk duyuyoruz diye açıklamalarda bulundu. 

 

Yurtiçinde Yeni Projeler Başlayacak 
Yurtiçindeki projelerle ilgili de bilgilerde aktaran  Mehmet Okay, “Geçtiğimiz dönemde Antasya, Antteras ve AntPlato projelerimizi teslim ettik. Yurtiçindeki taahhüt işlerimizden İş GYO’nun Kartal’daki karma projesi Manzara Adalar’ı da Mart 2018’de teslim etmeyi planlıyoruz. Bunun yanında Türkiye’nin en değerli lokasyonlarından Bodrum Aspat’ta hayata geçirmeyi planladığımız yeni bir konut ve otel projesinin de ön çalışmaları devam ediyor” dedi. 

 

Türki Cumhuriyetler, Rusya, İngiltere ve Amerika’da Projeler Sürüyor
Yurt dışı yatırımları hakkında da açıklamalar yapan Mehmet Okay şunları söyledi; 1990’lı yılların başından bu yana Rusya ve Türkî Cumhuriyetler’de çok sayıda başarılı projeye imza attık. Uluslararası alanda en çok iş yapan 250 müteahhit arasında 86. sıradayız. Hedefimiz sıralamada ilk 50’ye çıkmak. 

 

Halihazırda Rusya’da devam eden işlerimizin tutarı 1,78 milyar dolar olup, Domodedovo havalimanı dahil 23 proje ile devam ediyoruz. Ayrıca Türkmenistan’da çevre teknolojileri üzerine 100 milyon dolar tutarında iki adet temiz su tesisi projemiz sürüyor.

 

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaklaşık 145 milyon pound (yaklaşık 200 milyon dolar) değerindeki projelerimizde çalışmalarımız süratle devam etmektedir. 

 

Amerika’da ise Florida-Miami ile New York’ta kurduğumuz şirketler ve ofislerimizle, yaklaşık 150 milyon dolarlık taahhüt işleri için iş geliştirme çalışmalarını sürdürüyoruz”

 

Antwell Life Care Residence ın lansmanı yapıldı! Metrekaresi 10 bin TL!

 

Antwell Life Care Residence ın lansmanı yapıldı! Metrekaresi 10 bin TL!

 

Antwell Life Care Residence ın lansmanı yapıldı! Metrekaresi 10 bin TL!

 
Geri Dön