AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019?

AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019?Vatandaşların bayram dönemlerinde en çok merak ettiği konulardan biri de AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019 sorusu. Peki AVM'ler bayramda açık mı 2019, AVM'ler bayramda açık mı kapalı mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...


AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019? Bayramda vatandaşların en çok arattığı sorular arasında yer alıyor. Her gün yüzbinlerce vatandaş tarafından ziyaret edilen alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri dönemlere göre değişebiliyor.

AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019? AVM'ler bayramda açık mı 2019, AVM'ler bayramda açık mı kapalı mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Haftanın tüm günleri hizmet veren AVM'ler genel olarak sabah 10:00 akşam 22:00 saatleri arasında hizmete açık oluyor. Peki AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019? AVM'ler bayramda açık mı 2019, AVM'ler bayramda açık mı kapalı mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019? AVM'ler bayramda açık mı 2019, AVM'ler bayramda açık mı kapalı mı? 

Bayram tatillerini bulunduğu şehirde geçirecek olan vatandaşlar için AVM'lerin bayramda açık olup olmadığı merak ediliyor.

Açılış ve kapanış saatleri bayramlarda değişkenlik gösteren alışveriş merkezleri bayram boyunca geç saatlere kadar hizmet veriyor.

AVM'ler bayramda kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor 2019?

AVM'ler Kurban Bayramı'nın ilk gününde saat 12:00 ile 14:00 arasında hizmet vermeye başlıyor. Bazı alışveriş merkezleri ise bayramda geç kapanmak yerine bayram öncesi 4 ya da 5 gün geç kapatma yoluna gidiyor.