09 / 02 / 2023

Avrupark Bahçekent Evleri'nde açık mutfaklı son 35 daire!

Avrupark Bahçekent Evleri'nde açık mutfaklı son 35 daire!

İstanbul’un kazandıran bölgesi Bahçekent’te yükselen Avrupark’a yoğun ilgi sürüyor. Projenin hızla tükenen konutları arasında yer alan açık mutfaklı 2+1 dairelerden sadece 35 adet kaldı.Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, Avrupark Bahçekent projesinde şimdiye kadarki yatırımcı talebinde açık mutfaklı 2+1’lerin öne çıktığına dikkat çekerek “Bu konut tipine olan ilgi bizi şaşırtmadı. Çünkü artık hanımlar daha pratik bir yaşam için her şey ellerinin altında bulunsun ve mutfağa ulaşım kolay olsun istiyor. Biz de zaten konut tiplerini belirlerken bu ayrıntıya önem vermiş ve 2+1’lerin bazılarında mutfakları açık projelendirmiştik. Bu tipte konutlardan elimizde sadece 35 konutumuz kaldı. Fiyatları 301 bin liradan başlıyor. Salon ve mutfak toplam büyüklüğü ise 35.77 metrekare” bilgisini verdi. 

Ödeme planını kendin yap

Cihan İnşaat tarafından yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla Emlak Konut GYO işbirliğinde yükselen Avrupark Bahçekent projesinde 21 blokta toplam 1.394 konut bulunuyor. Mayıs 2018’de tamamlanması planlanan sitede konut tipleri 1+1’den başlayıp 4+1’e kadar çeşitlilik gösteriyor. Konut almak isteyenlere lansmanı aratmayacak fırsatlar sunduklarını dile getiren Bengi Hışır, konut bedelinin yüzde 25’ini peşin aldıklarını aktardı. Geri kalan bakiye için 36 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor. Ödeme planı konut alıcısının bütçesine ve isteğine uygun olarak şirket bünyesinde hazırlanıyor. Projede satışta olan 1+1’lerin başlangıç fiyatı ise 220 bin lira olarak veriliyor. 

Her şey elinizin altında 

Kamu ve özel sektör projelerinin hızla inşa edildiği, altyapı yatırımlarının sürdüğü Bahçekent’te Avrupark Bahçekent projesinin hemen yanı başında sağlık kuruluşları, alışveriş mekanları ve 160 bin metrekarelik alanı ile İstanbul’un en büyük şehir parkı olan Hayat Park bulunuyor. Avrupark Bahçekent’in içinde konutların yanı sıra 86 adet ticari ünitenin olduğuna da dikkat çeken Hışır, ‘Projemiz hem kentin sağlık, eğitim, alışveriş, spor gibi imkanlarını hem de kendi içindeki sosyal olanaklarını bizden konut alanlara bir arada sunacak” dedi. 


www.avrupark.com

444 61 63


Haber Yeni Yüzyıl gazetesinde şöyle yer aldı;


Avrupark Bahçekent 2+1 daireleri bitiriyor

İstanbul'un Bahçekent İlçesi'nde yükselen Avrupark Bahçekent projesindeki açık mutfaklı 2+1 dairelerden sadece 35 adet kaldı. 

Satışı hızla devam eden 2+1 açık mutfaklı dairelerin fiyatı ise 301 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcısına sunuluyor. Konuyla ilgili bilgi veren Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, yatırımcı talebinde açık mutfaklı 2+1'lerin öne çıktığına dikkat çekerek "Bu konut tipine olan ilgi bizi şaşırtmadı. Çünkü artık hanımlar daha pratik bir yaşam için her şey ellerinin altında bulunsun ve mutfağa ulaşım kolay olsun istiyor. Biz de zaten konut tiplerini belirlerken bu ayrıntıya önem vermiş ve 2 + 1'lerin bazılarında mutfakları açık projelendirmiştik" dedi. 

Yeni Yüzyıl
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Bahçekent'teki Avrupark'ta açık mutfaklı 2+1 dairelerden 35 tane kaldı. Dairelerin fiyatı 301 bin liradan başlıyor. Cihan İnşaat'ın Emlak Konut GYO işbirliğiyle yaptığı Avrupark'ta 1394 konut bulunuyor. Evlerden almak isteyenlerden konut bedelinin yüzde 25'i peşin almıyor. Geri kalan miktar için 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Ödeme planı konut alıcısının bütçesine ve isteğine göre şirket bünyesinde hazırlanıyor. 


Posta


Haber Yeni Akit'te şöyle yer aldı;


Bahçekent'teki Avrupark'ta açık mutfaklı 2+1 dairelerden 35 tane kaldı. Dairelerin fiyatı 301 bin liradan başlıyor. Cihan İnşaat'ın Emlak Konut GYO işbirliğiyle yaptığı Avrupark'ta 1394 konut bulunuyor. Evlerden almak isteyenlerden konut bedelinin yüzde 25'i peşin almıyor. Geri kalan miktar için 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.


Yeni Akit 
Geri Dön