28 / 03 / 2023

Avrupark Bahçekent Rezidans satılık

Avrupark Bahçekent Rezidans satılık

İstanbul’un kazandıran bölgesi Bahçekent’te yükselen Avrupark’a yoğun ilgi sürüyor. Projenin hızla tükenen konutları arasında yer alan açık mutfaklı 2+1 dairelerden sadece 35 adet kaldı.

Avrupark Bahçekent Rezidans ne zaman teslim?

Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Peki Avrupark Bahçekent Rezidans ne zaman teslim?

Avrupark Bahçekent Rezidans fiyatları!

Avrupark Bahçekent Rezidans fiyatları 163 bin TL'den başlıyor. Toplam 78 bin 640 metrekare arsa alanında yükselen projedeki dairelerin alanları 64 ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Avrupark Bahçekent Rezidans ulaşım!

Avrupark Bahçekent Rezidans ulaşım bilgileri kapsamında proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta yer alıyor. Toplam 86 adet ticari üniten oluşan proje Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzası taşıyor.

Avrupark Bahçekent Rezidans teslim tarihi!

Avrupark Bahçekent Rezidans teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlendi. Toplam 83 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan projede daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Avrupark Bahçekent Rezidans satılık Haberi

Avrupark Bahçekent Rezidans satılık

Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, Avrupark Bahçekent projesinde şimdiye kadarki yatırımcı talebinde açık mutfaklı 2+1’lerin öne çıktığına dikkat çekerek “Bu konut tipine olan ilgi bizi şaşırtmadı. Çünkü artık hanımlar daha pratik bir yaşam için her şey ellerinin altında bulunsun ve mutfağa ulaşım kolay olsun istiyor. Biz de zaten konut tiplerini belirlerken bu ayrıntıya önem vermiş ve 2+1’lerin bazılarında mutfakları açık projelendirmiştik. Bu tipte konutlardan elimizde sadece 35 konutumuz kaldı. Fiyatları 301 bin liradan başlıyor. Salon ve mutfak toplam büyüklüğü ise 35.77 metrekare” bilgisini verdi. 

Ödeme planını kendin yap

Cihan İnşaat tarafından yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla Emlak Konut GYO işbirliğinde yükselen Avrupark Bahçekent projesinde 21 blokta toplam 1.394 konut bulunuyor. Mayıs 2018’de tamamlanması planlanan sitede konut tipleri...