Aykutoğlu Flats projesi!

Aykutoğlu Flats projesi! Aykutoğlu Flats projesi!

Firma: Aykutoğlu İnşaat

Proje: Aykutoğlu Flats

1 ay sonra satışa çıkarılacak olan Aykutoğlu Flats projesi Gaziosmanpaşa'da yaşama geçiriliyor. Aykutoğlu Flats Evlerinin metrekare birim fiyatı 5 bin lira ile 5 bin 500 lira arasında değişiklik gösteriyor...21 katlı tek blok halinde inşa edilen  Aykutoğlu Flats  projesi lokasyon olarak İstanbul'un Avrupa Yakasında yer alan Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan Küçükköy beldesinde konumlandırılıyor. 


1 ay sonra satışa çıkması beklenen Gaziosmanpaşa Aykutoğlu Flats Evlerinde 1 oda 1 salon 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipinde konut alternatifleri sunuluyor. 


Aykutoğlu Flats projesi içinde yer alan  1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 135 metrekare büyüklükte tasarlandı.


Aykutoğlu İnşaat girişimi ile hayata geçirilen Aykutoğlu Flats projesi 'nde 5 katlı AVM alanı bulunuyor. Aykutoğlu İnşaay Aykutoğlu Flats fiyatları bilgisinin ayrıntıları şöyle:


Küçükköy Aykutoğlu Flats daire fiyatları:

Henüz satışları başlamayan Aykutoğlu Flats Konutlarının metrekare birim fiyatı 5 bin TL ile 5 bin 500 TL arasında değişiyor.


Aykutoğlu İnşaat Aykutoğlu Flats iletişim:

Telefon: 0212 650 91 32-33

Web Adresi: http://www.aykutoglu.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor