Babacan Holding'ten 40 aya kadar taksitlendirme fırsatı!

Babacan Holding'ten 40 aya kadar taksitlendirme fırsatı! Babacan Holding'ten 40 aya kadar taksitlendirme fırsatı!

Babacan Holding, Ramazan Kampanyası ile, projelerine yatırım yapan herkesi, fiyat farkı yansıtmadan, en lüks mobilyalarla döşeli bir ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 40 aya kadar varan taksitlendirme imkanı sunulacak.

Babacan Holding, güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandırıyor. Kampanyalarıyla da yatırımcıları sürprizlerle buluşturmaya devam ediyor. Babacan Premium ile Babacan Port Royal projelerindeki tüm daire tiplerinde geçerli olan Ramazan Kampanyası kapsamında, yatırımcılar 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla en lüks mobilyalarla donatılmış dayalı döşeli ev sahibi olacak. Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar devam edecek kampanya ile yatırımcılar, 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğe sahip dairelerden istediklerini satın alabiliyor.

“Yatırımcılarımızı hayalleriyle buluşturacağız”

Kesintisiz olarak hayata geçirdikleri kampanyalarla Babacan Holding ailesini hızla genişlettiklerinin altını çizen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Ramazan Kampanyası hakkında şu açıklamalarda bulundu:

"Bayram dâhil tüm Ramazan ayını kapsayacak şekilde, bayram tadında bir kampanya için harekete geçtik. Fiyat farklı ilave etmeden, yatırımcılarımızın dairelerini en lüks mobilyalar kullanarak, baştan sona dayalı döşeli bir şekilde teslim edeceğiz. Mobilyasından perdesine, halısına kadar bir konutta olması gereken tüm eşyalar bizim tarafımızdan temin edilecek. “

“40 aya kadar taksitlendireceğiz”

Ramazan Kampanyası’nı kendi bünyelerinde sundukları 40 aya kadar varan taksitlendirme imkanı sağlayan finansman modeli ile destek verdiklerini ifade eden Babacan, “Kampanya süresince projelerden daire satın alan yatırımcılarımız, dairelerini alır almaz oturum aşamasına geçebiliyor. Kampanyamız şu anda teslime yakın ve teslim edilen projelerimiz için geçerli.  Yatırımcılarımız eğer isterlerse kullanılan mobilya, perde ve halı gibi eşyaların renklerinde değişiklik talep edebilecek” diye konuştu.

Tatil Köyü Konforunda Yaşam

Tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunulan toplam 1009 konutun yer aldığı Babacan Premium; 5 yıldızlı otel konseptinde, 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Karma proje konseptinde inşa edilen Babacan Premium sanat sokağı , ticari üniteleri ve proje içerisinde yer alan özel okulu ile Premium bir yaşam vaad ediyor.

Yatırımcıların markajında

Bulunduğu lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Premium, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre mesafede ve ulaşım akslarının kesişme noktasında yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

Adres: Büyükdere Caddesi No:185 Kanyon Residence Kuzey Lobi A Blok Kat:7 Daire: 14  34394 Levent/İSTANBUL 
Web: babacanholding.com/