Babacan Holding'ten dayalı döşeli ev kampanyası!

Babacan Holding'ten dayalı döşeli ev kampanyası!Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Proje 8- 18 Mart tarihleri arasında Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinde geçerli olacak.


Babacan Holding, güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandırırken, imzasını taşıyan kampanyalarıyla da yatırımcıları sürprizlerle buluşturmaya devam ediyor. Projede Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırlanan kampanyayla kadınlar dayalı döşeli evin sahibi olacak. Holding, 8- 18 Mart tarihleri arasında, projelerindeki tüm daire tiplerinden konut alan kadınların dairelerini, hayalini kurdukları en lüks mobilyalarla döşeyecek.

İmza attığı kampanyalarla sektörde fark yaratacak Babacan Holding, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kaçırılmayacak bir kampanya hayata gçirdi. 8- 18 Mart tarihleri arasında Babacan Premium ve Babacan Palace projelerindeki tüm daire tiplerinde geçerli olan kampanyayla, kadınlar en lüks mobilyalarla donatılmış dayalı döşeli ev sahibi olacak.

“Kadınları hayalleriyle buluşturacağız”

Kadınları en lüks mobilyalarla donatılmış, dayalı döşeli bir ev sahibi yapmayı planladıklarını söyleyen Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, kampanya hakkında şunları söyledi:

“Babacan Holding olarak sunduğumuz her kampanya ile yatırımcılarımızı sürprizlerle buluşturuyoruz. Kadınların aile, iş ve sosyal yaşamdaki aktif rolleriyle hayatımızın merkezinde yer alan duruşlarından yola çıkarak hazırladığımız kampanyamız, onları en lüks mobilyalarla donatılmış bir ev sahibi yapacak. Çünkü onların hayallerindeki evin, içinde en güzel, en lüks mobilyaların yer aldığı bir ev olduğunu biliyoruz. Babacan Holding olarak onları hayalleriyle buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz”

babacanholding.com/