27 / 06 / 2022

Babacan Port Royal Evleri Sefaköy fiyat!

Babacan Port Royal Evleri Sefaköy fiyat!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Babacan Port Royal Evleri Sefaköy fiyat listesi 239 bin TL'den başlıyor. Babacan Holding imzası taşıyan projede 1+1'den 3+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor...2019 yılının Eylül ayında daire teslimleri yapılacak olan  Babacan Port Royal  projesi İstanbul Sefaköy'de inşa ediliyor. Projede cazip ödeme kampanyası uygulanıyor. 
 

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlara yer verilen Babacan Port Royal projesinde ödeme bilgisine göre yüzde 5 peşinat ödendiğinde taksitler 2019 yılının Ocak ayına kadar ertelenebiliyor. 
 
Babacan Yapı imzası taşıyan Babacan Port Royal Evleri'nde 814 daire ile 37 ticari alana yer veriliyor.  Babacan Port Royal projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak. 

Babacan Port Royal Evleri Sefaköy fiyat! 
Babacan Port Royal daire fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. Babacan Port Royal Evleri CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.  
 
Tel: 444 2 420  
Web: http://www.babacanportroyal.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor