Babacan Premium 2. Etap teslimleri başladı!

Babacan Premium 2. Etap teslimleri başladı! Babacan Premium 2. Etap teslimleri başladı!

Beylikdüzü E- 5 üzerinde konumlanan, bölgenin en prestijli projesi Babacan Premium’da zamanında yapılan ilk etap teslimlerinin ardından ikinci etap teslimleri de zamanında başladı...Babacan Holding’i, döviz fiyatlarındaki artışa bağlı olarak oluşan maliyet baskısı durduramadı. Şirket, E- 5 üzerindeki merkezi konumu ve ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken ve merkezi konumunun verdiği avantajı, tatil köyü konforunda bir yaşamın kapılarını aralayarak destekleyen projenin ikinci etabını da zamanında teslim ederek yatırımcılarına verdiği sözü tutuyor. 

"Sektördeki öncü girişimimizle inşaat çalışmalarını hızlandırdık"

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, Babacan Holding olarak yatırımcıların konut sahibi olmasını kolaylaştırmak ve sektördeki canlılığı diri tutmak adına mevcut projelerin inşaat çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. Babacan, "Hayata geçirdiğimiz projelerin teslimlerini gerçekleştirmeye ve dileyen herkesi ev sahibi yapmaya devam ediyoruz. Sektördeki öncü girişimimiz sayesinde inşaat çalışmalarımızda hız kesmedik. Bu duruşumuzla sektöre yol gösterici olduk" ifadelerini kullandı.

"İnşaat çalışmalarımızı hiçbir zaman yavaşlatmadık"

Babacan, projenin E-5 üzerindeki konumunun yanı sıra sunduğu tatil köyü konforuyla yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından ciddi bir talep gördüğünü söyledi. Babacan, sözlerine şöyle devam etti; "Yatırımcılarımızdan gelen talep her dönemde dinamik kaldı. Biz de inşaat çalışmalarımızı hiçbir zaman yavaşlatmadık. Hayata geçirdiğimiz her projemiz gibi bu projemizi de zamanında teslim ederek yatırımcılarımıza verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyiz"

E-5’e 100 metre mesafede

Lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken Babacan Premium projesi E-5’e ve metrobüs durağına 100 metre mesafede konumlanıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.


Web: http://babacanpremium.com/