03 / 07 / 2022

Bahçekent Avrupark lokasyon bilgileri!

Bahçekent Avrupark lokasyon bilgileri!

Firma: Cihan İnşaat

Proje: Avrupark Bahçekent

Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Bahçekent Avrupark lokasyon bilgileri kapsamında proje 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor.Daire alanlarının 64 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje  Cihan İnşaat  ve Konut Yapı imzası taşıyor. Toplam 1.394 daire ile 86 ticari üniteden meydana gelen proje 500 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. 


Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerle dizayn edildiği projede teslimler Nisan 2018 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Proje Emlak Konut ve  TOKİ  güvencesiyle hayata geçiriliyor.


Bahçekent Avrupark satış fiyatları metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Projede cami ve piknik alanları, okullar, havuz, restoranlar, gölet, spor alanları, kafeler, çim amfi, marketler, oyun alanları, mağazalar, yamaç terasları, bankalar, etkinlik alanları bulunuyor.


Bahçekent Avrupark lokasyon bilgileri kapsamında proje metro hattına ve Kanal İstanbul'a 3.5 kilometre, 3. havalimanına 30 kilometre, Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre mesafede bulunuyor. 


Bahçekent Avrupark adres: Sanayi Mahallesi Hadımköy Hoşdere Yolu, Bahçekent 3. Etap Mercedes Fabrikası Karşısı Başakşehir / İstanbul


Avrupark Bahçekent iletişim

Telefon: 444 61 63

Web: www.avrupark.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor