Bahçelievler Delta İncirli satış ofisi!

Bahçelievler Delta İncirli satış ofisi! Bahçelievler Delta İncirli satış ofisi!

Firma: Delta Proje

Proje: Delta İncirli

Delta İncirli projesi, 96 konut, 56 dükkan ve 130 oda 260 yatak kapasiteli otel alanından oluşuyor. Delta İncirli Evleri İstanbul Bahçelievler'de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine yapılacak...

İmsa İstanbul Meşrubat Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm A.Ş'ye ait arazi üzerinde yükselecek olan  Delta İncirli  projesi  Delta Proje  İnşaat imzası taşıyor. 


Bahçelievler Delta İncirli projesinin inşaat alanı 66 bin 407 metrekare olarak belirlendi. Delta İncirli Evleri Ocak 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilecek. 


Delta İncirli projesi, 96 konut, 56 dükkan ve 130 oda 260 yatak kapasiteli otel alanından meydana geliyor. Proje İstanbul Bahçelievler'de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine inşa edilecek. 


Delta İncirli Bahçelievler projesi zemin üstünde ise 2 adeti 5 katlı; 2 adeti 6 katlı olmak üzere toplam 4 adet konut bloğu ve 1 adet 6 katlı otel bloğu olarak planlanıyor.  


Delta İncirli projesinin arsa alanı 12 bin 624 metrekare olarak belirlendi. Projede blokların taban alanı ise 4 bin 981 metrekare. E-5 karayolu üzerinde yer alan Delta İncirli projesi, Özel JFK Hastanesi'nin hemen karşısında hayata geçiriliyor.  


Delta İncirli projesinde 516 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanı gibi olanaklar olacak. 


Bahçelievler Delta İncirli satış ofisi!

Tel: 0212 558 36 36

Web: http://deltayatirimholding.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor