Bakanlığın 2021 yılı için Erzincan'a yönelik yatırımları mecliste!

Bakanlığın 2021 yılı için Erzincan'a yönelik yatırımları mecliste!

Bakanlığın 2021 yılı için Erzincan'a yönelik yapacağı yatırımlar meclis gündemine taşındı. CHP'li Arslan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...


CHP  İzmir  Milletvekili Ednan Arslan, Bakanlığın 2021 yılı için Erzincan'a yönelik yapacağı yatırımlara ilişkin soru önergesi hazırladı. Arslan, sorusunun Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yanıtlandırılmasını istedi. 

CHP'li Arslan, ''Aşağıdaki sorularımın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk tarafından yazılı olarak yanıtlanmasını saygılarımla arz ederim'' diye konuştu.

CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan'ın soruları:
1- Bakanlığınızın Erzincan'da 2021 yılına aktarılan ve devam eden yatırımları nelerdir? Bu yatırımların tamamlanma oranları nedir? Hangi tarihte hizmete alınacaklardır? Bu yatırımlar için bugüne kadar yapılan toplam harcama miktarı nedir? Projelerin tamamlanma bedeli ne olacaktır? 
2- 2021 yılı için bakanlığınızın Erzincan özelindeki yatırım programı nedir? Yatırım programında yer alan projeler ve bu projelere ayrılan ödeneğe ilişkin bilgiler nelerdir?