Bakırköy City ne zaman teslim?

Bakırköy City ne zaman teslim? Bakırköy City ne zaman teslim?

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City Kartaltepe'de 163 konut ve 33 mağaza bulunuyor. Proje 200 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Peki Bakırköy City ne zaman teslim edilecek?Bakırköy City Residence'de dairelerin büyüklükleri 87 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 


Beyaz İnşaat tarafından inşa edilen  Bakırköy City  Konutları 9 bin 933 metrekare arsa alanına sahip. Proje İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı Kartaltepe bölgesinde yükseliyor. 


Kartaltepe Bakırköy City Rezidans'ta 2+1 daireler 1 milyon 187 bin TL, 3+1 daireler 1 milyon 676 bin TL, 4+1 daireler 3 milyon TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Bakırköy City ne zaman teslim?

Yatırım bedeli 200 milyon TL olarak belirtilen Bakırköy City Evleri teslimlerinin Haziran 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Proje 163 daire ve 33 dükkandan oluşuyor. 


Bakırköy City Koşuyolu'nda kar odası, fıtness salonu, tenis kortu, açık - kapalı dört mevsim yüzme havuzu, otopark, sauna,  Türk hamamı, hobi odaları, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve buhar odası gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

18 soruda Bakırköy City projesi!

Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy İstanbul


Bakırköy City satış ofisi iletişim

Telefon: 444 40 29 

Web: www.bakirkoycity.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor