Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları!

Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları! Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları dairelerin metrekarelerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen projede vade farkı olmadan 36 ay taksit uygulanıyor.


Kartaltepe Bakırköy City'de konutlar 87 metrekare ile 217 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandı. Proje Göktaşlar ve  Beyaz İnşaat  tarafından inşa ediliyor. 


Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları dairelerin bulundukları konumlara göre değişiyor. Haziran 2017'de tamamlanacak projede konut tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 


Bakırköy City Evleri İstanbul Bakırköy Kartaltepe bölgesinde, Veliefendi Hipodromu'nun karşısında yükseliyor. Proje 163 adet daire ve 33 adet mağazadan oluşuyor. 


Yatırım bedeli 200 milyon TL olarak belirtilen Beyaz İnşaat Bakırköy City'de 36 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Proje 9 bin 933 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. 


Bakırköy City Residence'de Türk hamamı, otopark, açık - kapalı dört mevsim yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, fıtness salonu, buhar odası, hobi odaları, çocuk oyun alanları, kar odası ve sauna gibi ortak yaşam alanları bulunuyor. 

Bakırköy City Veliefendi satış fiyatları!

2+1'lerde 1 milyon 187 bin TL, 

3+1'lerde 1 milyon 676 bin TL, 

4+1'lerde ise 3 milyon TL'den başlıyor.


Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy İstanbul


Telefon: 0212 542 41 11

Web: www.bakirkoycity.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor