Bakırköy City Evleri satış ofisi!

Bakırköy City Evleri satış ofisi! Bakırköy City Evleri satış ofisi!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City Evleri satış ofisi telefon numarası 444 40 29 olarak belirtiliyor. 200 milyon TL yatırımla inşa edilen projede dairelerin büyüklükleri 87 metrekareden başlıyor.Bakırköy City Rezidans'ta konut teslimlerinin Haziran 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Proje 9 bin 933 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 


Bakırköy City Evleri satış ofisi ile 444 40 29 numaralı telefondan iletişime geçebilmek mümkün.  Beyaz İnşaat  imzasıyla yükselen projede bloklar 10 kattan oluşuyor. 


Konutların metrekare birim fiyatı 12 bin liradan başlangıç gösteren  Bakırköy City  Residence İstanbul Bakırköy Kartaltepe Mahallesi'nde bulunuyor. Projede 36 ay 0 faiz fırsatı ile daire sahibi olunabiliyor. 


Kartaltepe Bakırköy City'de Türk hamamı, otopark, sauna, çocuk oyun alanları, fıtness salonu, açık - kapalı dört mevsim yüzme havuzu, kar odası, tenis kortu, hobi odaları ve buhar odası gibi sosyal olanaklar sunuluyor. 


Beyaz İnşaat Bakırköy City 200 milyon lira yatırım bedeline sahip. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edilen konutlar yer alıyor. 


Veliefendi Hipodromu'nun karşısında olan Bakırköy City Kartaltepe Konutları'nın alanları 87 ile 217 metrekare arasında değişiyor. Proje 165 adet daire ve 33 adet mağazadan oluşuyor. 


Bakırköy City ulaşım bilgileri: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy

18 soruda Bakırköy City projesi!

Bakırköy City Evleri satış ofisi

Telefon: 444 40 29 

Web: www.bakirkoycity.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor