Bakırköy City'de yüzde 25 peşinatla!

Bakırköy City'de yüzde 25 peşinatla! Bakırköy City'de yüzde 25 peşinatla!

Firma: Beyaz İnşaat

Proje: Bakırköy City

Bakırköy City projesinde yüzde 25 peşinde 24 ay 0 faizle şirket bünyesinde vadelendirme yapılıyor. İki etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 bloktan oluşan projede son daireler satılıyor.Bakırköy City'de son daireler için 24 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Bakırköy City projesinin ilk etabında 2+1, 3+1 ve 4+1, 2. etabında ise geniş aileler için 4+1 ve 6+1 dublex daire seçenekleri yer alıyor. 

İki etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 bloktan meydana gelen Bakırköy City projesinde 5 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor. 

Bakırköy City'de anlaşmalı bankalarla düşük faizli kredi imkanları ve kişiye özel ödeme imkanından yararlanarak ev sahibi olunabiliyor.

Yeşil alana veya geniş deniz manzarasına hakim dairelerin yer aldığı Bakırköy City 20 bin metrekarelik geniş alanda yükseliyor.  Yaşamın 3 ay sonra başlayacağı projede 7/24 güvenlik hizmeti de veriliyor. 

Beyaz İnşaat imzasını taşıyan Bakırköy City'de görsel şelaleler, fitness salonları, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, saunalar, Türk hamamları, kapalı otoparklar mevcut. 

 


Bakırköy City iletişim
Adres: Kartaltepe Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, Bakırköy/İstanbul


Telefon: 0212 542 41 11 
Web: http://www.bakirkoycity.com.tr


projeye sor