Balance Güneşli harita!

Balance Güneşli harita! Balance Güneşli harita!

Firma: Balance Gayrimenkul

Proje: Balance Güneşli

Teslimlerine 2015 yılında başlanması planlanan Balance Güneşli Bağcılar projesinde 118 adet plaza ve cadde ofis, 140 adet ev ve loft ofis ve 43 adet mağaza yer alıyor. İşte Balance Güneşli harita...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Balance Güneşli harita hakkında bilgi vermeden önce projenin diğer detaylarına değinelim.  Balance Gayrimenkul  imzası taşıyan projede konut, rezidans, mağaza ve ofis birimleri yer alıyor.


Balance Güneşli Rezidans projesinin sosyal olanakları arasında fitness, pilates, sauna, buhar odaları, müzik odası, çocuk oyun alanı, cep sineması, parti ve hobi alanları mevcut. 


Konutların 2015 yılı içerisinde teslim edilmesi planlana Balance Güneşli harita resmi yayınlandı. Proje, İstanbul Avrupa yakası Bağcılar-Güneşli bölgesinde inşa ediliyor. 


İçerisinde; 118 adet plaza ve cadde ofis, 140 adet ev ve loft ofis ve 43 adet mağaza bulunan  Balance Güneşli  Evleri, 17 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçiriliyor. 


Güneşli Balance projesinde yer alan  cadde ofislerin alanları 40 ile 258 metrekare, plaza ofislerin alanları 159 ile 1.692 metrekare ev ve loft ofislerin alanları ise 76 ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Balance Güneşli harita!Telefon: 0212 447 47 07

Web: balancegunesli.com.tr

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus