Balance Güneşli'de yüzde 8 KDV avantajı!

Balance Güneşli'de yüzde 8 KDV avantajı! Balance Güneşli'de yüzde 8 KDV avantajı!

Her sektörden ve her ölçekten şirketin ihtiyacına cevap verebilecek çeşitliliğe sahip olan Balance Güneşli projesinde çalışma hayatı başladı. Kısa süre önce yüzde 8’e indirilen KDV avantajı Balance Güneşli’den ofis sahibi olmak isteyenler için de önemli bir fırsat vadediyor.


 

Bakanlar Kurulu kararıyla işyerlerinde teslimde uygulanan yüzde 18 KDV kısa bir süre için yüzde 8’e indirildi. Yeni KDV oranı sayesinde Balance Güneşli’den ofis sahibi olmak isteyenler önemli oranda maddi tasarrufla yatırım da yapabiliyor. Satın alınan ofis istendiği anda yatırıma dönüştürülüp kiraya verilebiliyor ve yüksek kira getirisi ile de yatırımı sübvanse etmeye başlıyor. Üstelik bölgedeki hiçbir projede bulunmayan ve sadece Balance Güneşli’de yer alan işyeri ruhsatlı rezidans ofisler, firmalara önemli bir avantaj yaratıyor. Rezidansta 14’üncü katın üzerinde bulunan şehir manzaralı, işyeri ruhsatlı loft ve stüdyo ofisler küçük işletmelere ve serbest çalışanlara ideal ofis ortamı da sunuyor.  

Balance Güneşli projesinde çalışma hayatı performansı da maksimumda. Şölen Çikolata, Mars Logistics, HSBC Bank gibi uluslararası markaların da yerini aldığı Balance Güneşli, tamamlanmış, kaliteli, prestijli ve her geçen gün değerlenen bir projenin tüm avantajlarını sunuyor.


Projedeki tüm hizmetler A plus ofis projesi kalitesinde… Ticaretin merkezinde satılık ya da kiralık,  50 metrekare ile 2 bin 500 metrekare arasında değişen envantere sahip Balance Güneşli, kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimler barındırıyor. Dikey ve yatay bloklarda yer alan ofisler çalışma performansını maksimumda tutacak tüm detaylara sahip. 

İş arasında Yaşam Sokağı’nda bir kahve molası…

Balance Güneşli’ye artı değer katan bir başka unsur ise Yaşam Sokağı… İş arası biraz nefes almak ve sosyalleşmek için keyifle zaman geçirilecek,  sokakta gezmenin keyfini veren Yaşam Sokağı’nda, restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği hizmet noktaları açılıyor. Sokak Kahvecisi ve Starbucks gibi kahve alanında en iyi hizmeti veren markalar ile Migros, Koleksiyon Mobilya, İkamet Döner ‘de Yaşam Sokağı’nda hizmet veriyor. 35-890 metrekare arasında değişiklik gösteren ticari birimlerin bulunduğu Yaşam Sokağı’nda da kiralama ve satış devam ediyor. 

Lokasyonuyla öne çıkıyor

Bir ofis projesinden beklenen tüm hizmetlerin aynı kalite ve dengede tutulduğu Balance Güneşli projesinde lokasyon da önemli bir tercih nedeni oluyor. Kamu kurumları, hastaneler, iş merkezleri, oteller, havaalanları ve yeni ulaşım arterlerine yakınlığı ile değerli bir yatırım aracı olarak görülen Balance Güneşli projesi E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan özel bir konumda yer alıyor.  İstanbul gibi bir metropolde kolay ulaşımın en büyük kıstas olduğu çalışma hayatında, Balance Güneşli projesi lokasyonuyla ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. Şehrin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım imkanı sağlayan Balance Güneşli, yakın çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanı bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile de göz dolduruyor.

www.balancegunesli.com.tr