Balıkesir Ramada Resort Kazadağları Hotel hizmete açıldı!

Balıkesir Ramada Resort Kazadağları Hotel hizmete açıldı!Ramada'nın ilk termal oteli Ramada Resort Kazdağları, Balıkesir'de hizmete girdi. Zincirin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yağız Öngen, Balıkesir’e ilk uluslararası zincire bağlı oteli kazandırdıklarını belirtti.


Oteller zinciri Ramada'nın ilk termal oteli Ramada Resort Kazdağları, Balıkesir'de hizmete girdi.


Ramada Grubu’nun ilk termal oteli Ramada Resort Kazadağları Thermal& SPA açıldı. Zincirin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yağız Öngen, Balıkesir’e ilk uluslararası zincire bağlı oteli kazandırdıklarını belirterek, “Bu her açıdan Balıkesir’in tanınması ve gelişmesi için büyük katkılar sağlayacak. 5 yıldızlı, 121 odalı, 4 toplantı salonu ile hizmet veren Ramada Resort Kazadağları’nın bu yıl iyi bir doluluk oranına ulaşmasını bekliyoruz” diye konuştu. Öngen, “Ramada ve Wyndham otel grubunun tüm dünyada yer alan pazarlama kanallarına, tanıtımlarına otelimiz sayesinde Balıkesir ilini dahil etti. Burada arama yapan yabancı turistler ve yabancı firmalar artık seçenek olarak Balıkesir’i görüyor” şeklinde konuştu. 


Balıkesir’in coğrafi konumu ve potansiyeli açısından gelişime açık bir kent olduğunun altını çizen Öngen, “Turizm çok önemli bir alan. Biz bu alanın bir de termal kategorisinde hem kentimize hem de ülkemize kazanç sağlayacağız” dedi.


Dünya