Balıkesir Vakıflar Edremit´te kat karşılığı bina yaptıracak!

Balıkesir Vakıflar Edremit´te kat karşılığı bina yaptıracak!

Balıkesir Vakıflar, Edremit´te kat karşılığı bina yaptırmak üzere ihale düzenlediBalıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Edremit´te 868 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsasını kat karşılığı ihale edecek. Balıkesir Vakıflar, yapılacak olan binadan 4 bağımsız bölüme ilave olarak bin TL´de nakit gelir elde etmek istiyor.

Kapalı teklif usulü ile  yapılacak olan ihalenin tahmini bedeli 332 bin 864 TL olarak belirlenirken geçici teminatı 9 bin 986 TL olarak tayin edildi. İhale 23 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.
---
Balıkesir Vakıflar Edremit´te kat karşılığı bina yaptıracak!

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Edremit´te 868 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsasını kat karşılığı ihale edecek. Balıkesir Vakıflar, yapılacak olan binadan 4 bağımsız bölüme ilave olarak bin TL´de nakit gelir elde etmek istiyor.

Kapalı teklif usulü ile yapılacak olan ihalenin tahmini bedeli 332 bin 864 TL olarak belirlenirken geçici teminatı 9 bin 986 TL olarak tayin edildi. İhale 23 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.