Çukurova Balkon

Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeliyle Kağıthane'de Servet     Kaplan tarafından kuruldu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeliyle Kağıthane'de Servet     Kaplan tarafından kuruldu.


Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
- İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. - Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu maddelerin iç ve dış ticaretini yapmak. - Her türlü inşaat malzemesi ve nalburiye işleri yapmak. - Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethaneinşaat larını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait ....ve anasözleşmesinde yazılı işler

 

Bambu Yapı Gayrimenkul Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi adresi:
Emniyet Evleri Mah.Yolaçar Sk. No.9 B Kağıthane